• "Hans Kloss" jest czystą rozrywką
  Hans Kloss nareszcie powrócił. Plotki o nowej wersji "Stawki większej niż życie" pojawiały się od kilku ładnych lat, agenta J-23 udało się wreszcie wskrzesić Patrykowi Vedze. I mimo licznych zastrzeżeń, jakie można mieć wobec "Hansa Klossa. Stawki większej niż śmierć", opłacało się czekać.
 • Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć / foto Monika Zielska
  Na powrót Klossa i Brunnera czekaliśmy cztery dekady. W tym czasie agent J-23 i najsłynniejszy Sturmbannführer polskiego filmu doczekali się kilku pokoleń fanów, którzy pewnie ruszą do kin, by poznać dalsze dzieje popkulturowego duetu dopisane przez Władysława Pasikowskiego. My już produkcję pod hasłem "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" widzieliśmy. Oto, co nam się w nowej "Stawce" podobało, a co niezupełnie...
 • Piotr Adamczyk jako sturmbannführer Hermann Brunner
  Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz, "święci" polskiego kina, debiutują w rolach czarnych charakterów w wojennym thrillerze Patryka Vegi "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". Obraz trafi do kin 16 marca.
 • Akcja rozgrywa się w latach 40. oraz w latach 70. Młodzi Hermann Brunner i Hans Kloss, to Piotr Adamczyk i Tomasz Kot
  Królewiec 1945 rok. Hans Kloss – agent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 – wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów. W intrygę zaangażowany jest jego stary znajomy – Brunner. Kloss, próbując pokrzyżować plany wroga, stara się ocalić z wojennej pożogi piękną Elzę, dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej misji... Film Patryka Vegi "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" trafi do kin już 16 marca. Dojrzałego Klossa i Brunnera zagrali, tak jak przed laty, Stanisław Mikulski i Emil Karewicz. W rolę młodszych bohaterów wcielili się Tomasz Kot i Piotr Adamczyk. U nas pierwsze kadry z nowego "Klossa".
 • Stanisław Mikulski i Emil Karewicz na planie
  Twórca "Pitbulla" Patryk Vega kręci właśnie w Malborku nowy film o Hansie Klossie. W obsadzie znaleźli się odtwórcy głównych ról w kultowym serialu – Stanisław Mikulski i Emil Karewicz oraz... Tomasz Kot, który zagra młodszą wersję polskiego superagenta.
 • Legendarny Kloss – Stanisław Mikulski
  Twórca nagradzanego "Pitbulla" Patryk Vega realizuje film kinowy o Hansie Klossie. W obsadzie znaleźli się m.in. Stanisław Mikulski i Emil Karewicz. Obaj w znakomitej formie.