• Salon Sukien Ślubnych
  Już dziś na antenie stacji TLC rusza kolejny sezon polskiej edycji programu "Salon Sukien Ślubnych". W nowych odcinkach nie zabraknie gwiazd. Swoich kreacji szukać będą Natalia Siwiec i Monika Mrozowska.
 • Anna Czartoryska, Stefano Terrazzino, Kaja Paschalska
  Wiosną na antenę Polsatu powraca show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W nowych odcinkach, w gwiazdy polskiej i światowej estrady, wcielą się między innymi Stefano Terrazzino i Anna Czartoryska.
 • Twoja twarz brzmi znajomo
  Telewizja Polsat podała pierwsze nazwiska uczestników 3. już edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym razem, w rolę gwiazd polskiej i światowej estrady, wcielać się będą między innymi Kaja Paschalska i Robert Rozmus.
 • Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino w finale "Tańca z gwiazdami"
  Finał ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" przyniósł dużą niespodziankę. Typowana na faworytkę do zwycięstwa Anna Wyszkoni, przegrała walkę o Kryształową Kulę z Agnieszką Sienkiewicz.
 • Aneta Zając i Stefano Terrazzino
  Kiedy Aneta Zając i Stefano Terrazzino występowali na parkiecie "Tańca z gwiazdami", było widać, że jest między nimi prawdziwa chemia. Media błyskawicznie zaczęły więc spekulować, że aktorkę i tancerza połączył romans. Gwiazda "Pierwszej miłości" w końcu postanowiła skomentować te doniesienia.
 • Aneta Zając i Stefano Terrazzino
  O rzekomej bliskiej relacji, jaka połączyła Anetę Zając i tancerza, Stefana Terrazzino, media plotkowały już w momencie startu tej edycji "Tańca z gwiazdami". Teraz okazuje się, że w plotkach może być ziarnko prawdy, bowiem para wybiera się właśnie na wspólne wakacje.
 • Natasza Urbańska i Stefano Terrazzino
  W najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" Natasza Urbańska pełni rolę nie tylko prowadzącej, ale również gwiazdy uświetniającej swoimi występami niektóre odcinki. Ostatnio, w duecie ze Stefano Terrazzino piękna żona Janusza Józefowicza zaprezentowała niezwykle zmysłowy taniec.
 • Aneta Teodorczuk-Perchuć teraz na parkiecie "Tańca z gwiazdami"
  Aktorka – widzom znana głównie z roli Agnieszki w zakończonym już serialu "Samo życie" – to kolejna gwiazda, która wirować będzie na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Jak dowiedział się "Fakt", Aneta Teodorczuk-Perchuć już podpisała umowę z show.
 • Kasia Zielińska
  To może być jedna z gorętszych par jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami". Oto kolejna para show TVN. Popularna aktorka Katarzyna Zielińska zatańczy z ognistym Stefano Terrazzino. A że oboje mają tysiące wielbicieli, ich szanse na dotarcie do finału są naprawdę ogromne.
 • Agata Kulesza pojawiła się na gali 36. FPFF w Gdyni w oryginalnej kreacji.
  Podczas gdy większość gwiazd biorących udział w gali rozdania nagród 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni postawiła na kreacje znanych projektantów, Agata Kulesza zdecydowała się na suknię zaprojektowaną przez jej przyjaciela, znanego tancerza, Stefano Terrazzino.