• lotnisko
  Kolejny poważny problem linii Malaysia Airlines, które w tym roku straciły dwie maszyny. Jedna z nich zaginęła w drodze z Kuala Lumpur do Pekinu, druga została zestrzelona nad Ukrainą. Teraz do problemów przewoźnika doszło oskarżenie o molestowanie seksualne w trakcie lotu.
 • Nietypowy protest chińskich stewardess
  Przez 18 godzin pasażerowie feralnego lotu z Hongkongu do Szanghaju... okupowali samolot. Po odwołaniu lotu grupa 70 pasażerów z kontynentalnych Chin odmówiła opuszczenia maszyny. Teraz stewardesy w proteście przeciwko takiemu zachowaniu pasażerów, planują niecodzienny strajk.
 • Superszybki pociąg Italo
  "To pierwsza taka oferta nie tylko w Europie, ale i na świecie" - tak prywatne, włoskie koleje dużych prędkości zachwalają swą najnowszą propozycję o nazwie Junior. Chodzi o opiekę ze strony "train-sittera" dla podróżujących samodzielnie dzieci w wieku od 7 do 13 lat.
 • Emanual Steward
  Emanuel Steward, znany trener bokserski, który ostatnio pracował z Władimirem Kliczką, zmarł w wieku 68 lat, po walce z chorobą nowotworową, w szpitalu w Chicago. Ukrainiec 10 listopada w Hamburgu stoczy walkę z Mariuszem Wachem.
 • Samolot
  83-letni Ron Akana, steward amerykańskich linii, który wykonywał swój zawód od 63 lat, trafił do Księgi rekordów Guinnessa. W swój ostatni służbowy rejs, z Denver na wyspę Kauai na Hawajach, poleciał z liniami United Airlines w miniony weekend.
 • Transseksualiści będą latać jako stewardesy
  Tego jeszcze nie było! Chińska opinia publiczna zbulwersowana jest informacją o zatrudnieniu transseksualistów jako personel pokładowy w samolotach chińskich linii lotniczych. Czterech transseksualistów - stewardów wygląda jak kobiety.
 • LOT czeka strajk?
  Rada nadzorcza PLL LOT nie zgodziła się na zawarcie porozumienia przyjętego i parafowanego wcześniej przez zarząd i ZZ Personelu Pokładowego - poinformował rzecznik spółki Leszek Chorzewski. Porozumienie dotyczyło czasu pracy i wypoczynku stewardess i stewardów.