• Karol G
    Wczoraj w Las Vegas odbyła się ceremonia wręczenia "Latynoskich Grammy" - Latin Grammy Awards. W kategorii nowy artysta nagrodę przyznano pochodzącej z Kolumbii 28-letniej Karol G (prawdziwe nazwisko: Carolina Giraldo Navarro. Wschodząca gwiazda nie zadowoliła się jednak wyróżnieniem i postanowiła przyciągnąć uwagę sporą dawką nagości pokazanej przed fotoreporterami...
  • Ewa Farna
    Tej dziewczyny po prostu nie da się nie lubić! Śliczna, uzdolniona, mająca dystans do siebie i piekielnie seksowna! Może inna kobieta jej rozmiaru nie wyglądałaby w tym stroju najlepiej, ale ona prezentowała się znakomicie. Zobaczcie zdjęcia.
  • Jennifer Lopez i Luciana Pedraza
    "Modowy wywiad" nie był wystarczająco skuteczny? Stylista nie wywiązał się z obowiązków? Ktoś zrobił jej TO celowo? Nieważne! Stało się i się nie odstanie! Latynoska seksbomba nie błyszczała na gali Oscary 2015 tak, jak planowała, bo nie była jedyną kobietą, która pojawiła się w wydekoltowanej kreacji w odcieniach koloru brzoskwiniowego, bogato zdobionej pięknymi naszyciami. Nie zgadniecie, kto skradł jej show i wystąpił w niemalże takiej samej sukni... Zobaczcie!