• Magda Gessler
  Czy kuchnia może być sexy? Oczywiście, że tak! Przekonają się o tym widzowie, którzy będą oglądać nowy show Magdy Gessler w Food Netwoork. Co ważne, istotnym "elementem" programu ma być ukochany słynnej restauratorki, Waldemar Kozerawski.
 • Seks
  Większość Polaków uprawia seks co najmniej raz w tygodniu. Jak wynika z najnowszego badania firmy Durex, wśród tych osób orgazmu częściej doświadczają mężczyźni, których aż 60% osiąga go za każdym razem. Tymczasem jedynie 23% kobiet szczytuje podczas każdego zbliżenia. Jaki jest klucz do orgazmu Polek i Polaków?
 • Plemniki
  Niepłodność, to hasło które wielu mężczyzn napawa panicznym strachem. Okazuje się jednak, ze zupełnie niepotrzebnie...
 • Znienawidzone pozycje seksualne
  Są trudne do wykonania i wymagają od kobiety akrobatycznych umiejętności... W zestawie pozycji seksualnych Kamasutry znajdziemy te, które przyprawiają kobietę o ból głowy... Portal celebrityppe.com przygotował listę najdziwniejszych pozycji seksualnych. Zobacz koniecznie!
 • Ci faceci mają więcej seksu
  Nie wystarczy dobry kurs uwodzenia, by stać się miejscowym kobieciarzem... Nawet jeśli uda ci się zaciągnąć kobietę do łóżka, to może być to twój pierwszy i ostatni raz. Oto mężczyźni skazani na dużo seksu...
 • Przedwczesny orgazm
  Badania przeprowadzone przez szpital Magalhaes Lemos w Portugalii objęły 510 kobiet. Aż 40 procent pań przyznało, że cierpi z powodu zaburzeń seksualnych, a 3 proc. określiło je jako przewlekłe.
 • Seksowna para
  Naukowcy udowodnili, że to jaki trunek jest ulubieńcem kobiety, przekłada się na jej zainteresowanie seksem. Co prawda większość pań preferuje kolorowe drinki, ale jest też spora grupa przepadająca za piwem. Właśnie te kobiety są skłonne do seksu na pierwszej randce.
 • Bąk, motylek...
  Wpadki i niezręczności zdarzają się także w sypialni, zwłaszcza jeśli jesteśmy z nową partnerką i staramy się by było idealnie. Oto lista 6 rzeczy, które mogą wprawić twoją kochankę w zakłopotanie... Zobacz galerię!
 • Seks
  Zapach dyni jest afrodyzjakiem, noszenie skarpetek zwiększa szanse na orgazm, a spanie na brzuchu ma związek z pojawianiem się snów erotycznych… Oto najnowsze informacje na temat seksu, jakie dostarczyli nam "amerykańscy naukowcy"!
 • Wysokie obcasy
  Cierpi na tym kręgosłup i stopy, a lekarze zdecydowanie odradzają chodzenia w szpilkach wyższych niż 4-5 cm. Mimo to, miłośniczek wysokich obcasów nie brakuje, a jak wskazują najnowsze badania, ich popularność nie musi wiązać się tylko z walorami estetycznymi.