• Uliczny styl na Paris Fashion Week
  Oprócz pokazów największych projektantów to właśnie stylizacje napotkane na ulicach modowych stolic świata stanowią wyjątkowe źródło inspiracji. Tym razem skupiamy się na Paryżu, gdzie zachwyca połączenie nowoczesnych trendów i ponadczasowej, francuskiej elegancji.
 • STYLIZACJE inspirowane street style'em
  Na razie aura nie zachęca do modowych szaleństw, a zakres ubrań, które można na siebie zakładać jest nadal bardzo wąski. Mimo wszystko warto powoli szukać inspiracji i podglądać światowe trendy mody ulicznej, żeby na przełomie zimy i wiosny wyglądać stylowo. Oto kilka stylizacji inspirowanych street style’em. Luźny styl, wykorzystanie luźnych płaszczy i długich szerokich spodni to idealne rozwiązanie na przedwiośnie. Kraciasta marynarka to hit z wybiegów, a koszula wykorzystana w casualowym looku nada stylizacji nonszalancji.
 • Jesienny street style
  Nic tak nie weryfikuje pomysłów projektantów, jak moda uliczna. Mieszanie stylów, łamanie zasad i łączenie rzeczy pozornie do siebie niepasujących to w modzie ulicznej podstawa. Sprawdź, co i jak będziemy nosić zimą.
 • Jesienne STYLIZACJE inspirowane street style'em
  Moda ulicy rządzi się swoimi prawami. Podziurawione spodnie, luźna bluza, kraciaste ponczo, białe sneakersy – wszystkie chwyty dozwolone pod warunkiem, że całość wygląda spójnie. Inspirując się tym, co widzimy na ulicy, możemy stworzyć swój unikatowy styl. Dziś przygotowaliśmy kilka stylizacji inspirowanych street style’em z całego świata. Najważniejszy jest luz i wygoda. Zainspiruj się naszymi propozycjami i stwórz swój niepowtarzalny look!
 • Modna ulicznica. Letnie STYLIZACJE w klimacie street style
  Mylą się te z Was, które myślą, że street style jest zarezerwowany tylko dla małolat. Oto nasze propozycje zestawów w takim klimacie nie tylko dla nastolatek. Musi być wygodnie i z klasą. Nie zapominamy o dodatkach – to one „zrobią” nam stylizacje.
 • Street style na tygodniach mody - INSPIRACJE
  Po dopiero co zakończonych London Fashion Week i Milan Fashion Week możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że rewia mody odbywa się nie tylko na wybiegu, ale także, a może przede wszystkim, na ulicach stolic mody. Szczególnie po takich wydarzeniach jak tygodnie mody, trendy z tamtejszych ulic szybko zawładną kolejnymi miastami. Zobaczcie, jak w prosty sposób przenieść trendy z modnych ulic świata na nasze podwórko.