Strzelanina w afgańskim ministerstwie. Nie żyje dwóch Amerykanów
25 lutego 2012 Dwóch Amerykanów zostało zastrzelonych w sobotę w silnie strzeżonym budynku ministerstwa spraw wewnętrznych w stolicy Afganistanu Kabulu - poinformowały afgańskie siły bezpieczeństwa i lokalna telewizja.