• Bo moda to zabawa! - nowy styl Katarzyny Niezgody.
  Na pokazie najnowszej kolekcji Deni Cler Milano Katarzyna Niezgoda wystąpiła w przykuwającej uwagę zielonej, dopasowanej sukience. Pani prezes firmy odzieżowej zapewne spodziewała się, że jej kreacja jak zwykle będzie komentowana w mediach i dlatego, korzystając z okazji, sama powiedziała co nieco o przemianie swojego wizerunku. - Już jakiś czas temu postanowiłam zrzucić korporacyjny uniform, bo zabawa modą to coś wspaniałego - wyznała z uśmiechem Katarzyna Niezgoda. Zgadzamy się w 100 procentach i dodajemy: kreacje pani prezes są coraz bardziej udane, a ona sama prezentuje się nienagannie. Brawo!
 • Katarzyna Niezgoda zażywała morskich kąpieli.
  Reporterom "Faktu" udało się przyłapać Katarzynę Niezgodę odpoczywającą nad polskim morzem. Pani prezes samotnie spacerowała po plaży i zażywała kąpieli.
 • Katarzyna Niezgoda nie ukrywa swoich kobiecych kształtów.
  O kreacjach Katarzyny Niezgody można wiele powiedzieć, ale na pewno nie to, że są nudne. Partnerka Tomasz Kammela za każdym razem, gdy pojawia się publicznie, występuje w oryginalnej stylizacji. Wszystkie jej stroje łączy jednak wspólna cecha: sprawiają, że o wyglądzie właścicielki można powiedzieć: pochwała kobiecości!
 • Katarzyna Niezgoda nie wybiera już tylko czarnych kreacji. Teraz stawia na kolor!
  Plotki o tym, że Katarzyna Niezgoda przeszła na dietę i cieszy się pierwszymi efektami starań o sylwetkę, wydają się potwierdzać. Narzeczona Tomasza Kammela przy każdej możliwej okazji prezentuje się w odważnych stylizacjach.
 • Elegancja w rozmiarze XL - styl Katarzyny Niezgody
  Mimo że po wybiegach najlepszych projektantów mody wciąż chodzą przede wszystkim bardzo szczupłe dziewczyny, na ulicach, a także "na salonach" nie brakuje kobiet o bujnych kształtach. One też chcą i mogą być piękne. Dowodem na to jest narzeczona Tomasza Kammela, Katarzyna Niezgoda, która pojawia się na wielu show-biznesowych imprezach i z dumą prezentuje swoje ciało, wybierając na wyjścia dopasowane kreacje. Całość jej eleganckiego stylu dopełniają starannie dobierane dodatki: zawsze wysokie buty, torebki znanych marek i godna uwagi biżuteria. Jeszcze do niedawana narzeczoną Tomasza Kammela pokazywała się głównie w bezpiecznej czerni, ale wraz z nadejściem wiosny postanowiła chyba ożywić swój wizerunek, bo na jedną o ostatnich imprez wybrała wyrazistą, czerwoną sukienkę. Zobaczcie zdjęcia Katarzyny Niezgody i przekonajcie, że elegancja w rozmiarze XL jest możliwa!