• Modne zestawy w stylu księżnej Catherine i księżnej Meghan: sukienki - Cotton Club/cottonclub.pl, torebka - Menbur/menbur.pl, koturny, dodatki – TK MAXX
  Jako członkinie królewskiej rodziny Kate i Meghan muszą charakteryzować się wysokim poziomem kultury osobistej, ale również nienagannym wyglądem. Ważne, aby ich stylizacje nie budziły kontrowersji, były zawsze pełne klasy, a na dodatek zgodne z bieżącymi trendami. Wydaje się niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Idąc tym tropem, przygotowaliśmy kilka looków inspirowanych stylem królewskich dam.
 • Księżna Catherine i książę William
  Mimo że leżała perfekcyjnie, mimo że księżna wyglądała w niej idealnie, mimo że podobała się innym, jaskrawa sukienka, w której Catherine zaprezentowała się na lotnisku w Sydney, nie zyskała uznania księcia Williama. Następca brytyjskiego tronu nie omieszkał podzielić się swoimi odczuciami z żoną i porównał ją do... banana. Ślicznej księżnej chyba nie była z tego zadowolona...
 • Kiedy księżna Catherine i książę William wyszli z samolotu, wiatr niemal ich porwał.
  Na siły natury nie ma mocnych. Nawet księżna Catherine miała problemy z włosami i sukienką spowodowane mocnymi podmuchami wiatru.
 • Przebierania nigdy dość - kreacje księżnej Catherine w Kanadzie.
  Wizyta w Kanadzie jest pierwszym oficjalnym zagranicznym wyjazdem książęcej pary i z pewnością Williamowi i Catherine szczególnie zależy, aby dobrze się prezentować. Dlatego księżna nie szczędzi wysiłku na zmianę kreacji - robi to nawet kilka razy dziennie. Dzięki temu na zdjęciach z każdego miejsca, w którym się pokazuje, możemy ją podziwiać w innej stylizacji - za każdym razem idealnie dopasowanej do okoliczności. Oto przegląd książęcych kreacji! Naszym zdaniem starania Catherine w pełni się opłacają!