• Maja Sablewska
  Makijaż to swoista druga twarz kobiety. Umiejętnie sporządzony, może zdziałać wiele… "Makijaż może zmienić wszystko, a ja jestem na to najlepszym przykładem" – zdradza Maja Sablewska w nowym wywiadzie. Gwiazda wyznaje, jak bardzo odmieniła ją ta wiedza, nie zawsze bowiem potrafiła o siebie zadbać…
 • Oto stylizacja, która śmiało może pretendować do miana najooryginalniejszej w ostatnim czasie.
  Tylko dzięki temu, że Maja Sablewska ma idealną figurę, stylizacji, w której pojawiła się na pokazie Łukasza Jemioła, nie sposób ocenić negatywnie. Nie da się jednak ukryć, że połączenie elementów, na które zdecydowała się gwiazda, jest wyjątkowe i zwraca uwagę. Obcisłe skórzane rurki uzupełnione długimi skarpetami i butami nazywanymi "kopytkami" to naprawdę awangardowy misz-masz. My jednak jesteśmy "na tak", a Wy?
 • Maja Sablewska mówi, że tatuaże to jej największy nałóg.
  Maja Sablewska uwielbia się tatuować. Menadżerka gwiazd zrobiła sobie niedawno kolejny malunek na ciele i pochwaliła się nim na swoim blogu. Oto, jaki obraz zdobi ciało menadżerki.
 • Maja Sablewska na okładce magazynu InStyle - lipiec 2011
  To prawdziwe wyróżnienie. Maja Sablewska jest drugą - po Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej - polską gwiazdą, która pojawiła się na okładce pisma.