• Nogi Moniki Olejnik i Tomasza Ziółkowskiego
  Na takie połączenie nie zdecydowałyby się pewnie nawet niektóre blogerki modowe, ale dla niej to przysłowiowa bułka z masłem...
 • Monika Olejnik i jej drapieżna biżuteria
  Złota, bardzo oryginalna i bardzo drapieżna – taka jest ta ozdoba Moniki Olejnik. Dziennikarka już dwukrotnie zaprezentowała na czerwonym dywanie tę charakterystyczna kolię. Ozdobiona wizerunkiem dzikiego kota biżuteria dobrze współgra z „ostrym”, zawodowym wizerunkiem gwiazdy.
 • Monika Olejnik na XIV Balu Dziennikarzy
  W telewizyjnym studiu przed nią i jej pytaniami drżą najwięksi. Również na czerwonym dywanie Monika Olejnik nie udaje „grzecznej panienki”. Na XIV Balu Dziennikarzy dziennikarka pojawiła się w „drapieżnej” stylizacji. Czerwona suknia, głęboki dekolt i złoty naszyjnik z ozdobą w kształcie głowy dzikiego kota – to wszystko nie pozostawia wątpliwości, że Olejnik ma charakter – również w dziedzinie modowych wyborów. Zobacz!
 • Fatalnie dobrana sukienka zniekształciła figurę Moniki Olejnik.
  Monika Olejnik pojawia się ostatnio na wielu imprezach i właściwie każda jej kreacja jest na tyle interesująca, że mogłaby zostać skomentowana, ale na szczęście nie każda jest tak nieudana jak ta, w której dziennikarka pojawiła się na jubileuszu pracy artystycznej Daniela Olbrychskiego. Monika Olejnik wybrała na tę okazję sukienkę z wyprofilowanymi miseczkami na biust, ale jej piersi po prostu w nich zginęły. Zamiast podnosić i eksponować biust, miseczki zupełnie go zakryły i wyglądały na puste... Oby jak najmniej takich stylizacji...
 • Monika Olejnik słynie z zamiłowania do mody.
  Monika Olejnik to jedna z najbardziej znanych, a z całą pewnością najostrzejszych polskich dziennikarek. Gospodyni "Kropki nad i" znana jest z tego, że zadaje swoim rozmówcom trudne pytania i nie uznaje żadnych kompromisów
 • Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski na pokazie "Pre Collection 2012" Gosi Baczyńskiej.
  Monika Olejnik ma świetny gust i zawsze starannie dobiera swoje stylizacje. Dziennikarka wie, co się nosi w danym sezonie i w dodatku zupełnie nie boi się ekstrawagancji, co daje świetne efekty modowe. Na pokazie Gosi Baczyńskiej Monika Olejnik pojawiła się w ubraniach, które pozornie zupełnie do siebie nie pasowały, ale gdy tylko przyjrzało im się bliżej, można było dostrzec potencjał, który w sobie miały. Legginsy, boskie botki na koturnach, połyskująca spódnica, sweter oversize i przykuwające uwagę dodatki: torebka oraz czapa - miks tego wszystkiego był nowoczesną wersją kultowego stylu grunge. Bo w końcu o to chodzi w modzie: o zabawę i wykorzystanie tego, co najlepsze! Zgadzacie się?
 • Monika Olejnik słynie z miłości do butów na wysokim obcasie...
  Monika Olejnik słynie z posiadania niezliczonej ilości szpilek. W butach z płaską podeszwą chodzi bardzo rzadko. Właśnie dlatego zrobienie jej zdjęć takim obuwiu było dla fotoreporterów "Faktu" nie lada gratką.
 • Monika Olejnik lubi odważne kreacje.
  Każdy, kto zna Monikę Olejnik, wie, że dziennikarka słynie ze słabości do najdroższych i jednocześnie bardzo oryginalnych dodatków. Buty i torebki to niekwestionowany konik sławnej pani redaktor. Wystarczy jednak przyjrzeć się jej kreacjom sprzed paru lat, aby zobaczyć, że Monika Olejnik nie zawsze wiedziała, co jest modne i warte założenia. Zapraszamy do galerii mniej i bardziej udanych kreacji gwiazdy polskiego dziennikarstwa i postrachu polityków.