• Jesienne STYLIZACJE inspirowane latami 70.
  Moda lat 70. była zróżnicowana i kolorowa, jak nigdy wcześniej. Najbardziej kojarzy się ze stylem hippie, kwiatami i spodniami o bardzo szerokich nogawkach. Ta barwna dekada to jednak o wiele więcej niż styl dzieci kwiatów. To także sukienki maxi, spódnice długości do połowy łydki, plisy, bufki i pasiaste printy. Na czasie był denim total look, dzięki któremu z jeansu zaczęto odszywać nie tylko spodnie, ale także marynarki, spódniczki mini czy sukienki. Wiele modnych wówczas fasonów tak naprawdę nigdy nie zniknęło z ulic. Przekonaj się, że moda lat 70. jest ciągle żywa i czerp inspirację z tej buntowniczej dekady.
 • STYLIZACJE retro na lato 2019
  Pogoda zainspirowała nas do stworzenia kilku stylizacji retro, które sprawdzą się w miejskim klimacie.
 • STYLIZACJE inspirowane zestawami Grace Kelly
  Lato w tym roku jest niezwykle łaskawe, a temperatury wyjątkowo wysokie. Nawet bez dalekich podróży możemy poczuć się jak na Lazurowym Wybrzeżu czy Santorini. W tym sezonie powrócił styl retro i nawiązania do minionych dekad. Jedną z zawsze doskonale wyglądających gwiazd była aktorka i księżna Monaco: Grace Kelly. Przed wyjazdami zawsze pakowała do swojej walizki kolorowe kimona, apaszki i koszyki oraz proste ubrania w stylu safari. Do dziś uchodzi za niedościgniony ideał piękna, klasy i elegancji. Naturalna, z wrodzonym wyczuciem mody i trendów inspirowała wielu reżyserów i kostiumologów, a sama bardzo rzadko korzystała z usług stylistek. Styl, który przez lata wykreowała sprawił, że Grace Kelly jest jedną z najbardziej znanych i cenionych ikon mody. 
 • STYLIZACJE na wigilię w klimacie retro
  Już najwyższy czas, by pomyśleć o stylizacji na Wigilię. Z zakupem prezentów i dekorowaniem choinki nie miałaś problemu, ale z wyborem tego stroju tak? Zobacz nasze propozycje i wybierz zestaw idealny dla Ciebie.
 • Ubierz się w stylu retro! Szykowne stylizacje
  Czy to efekt tęsknoty za niepowtarzalnym blaskiem lat 20. i 50.? Czyżby jednak nic nie było w stanie „przebić” szyku Audrey Hepburn i Marylin Monroe? Jakiekolwiek byłyby przyczyny, styl retro przebojem wziął światową modę. Zobacz niezwykle stylizacje z udziałem kobiecych sukienek Royal Splendor i szykownych dodatków!
 • Modne zestawy w stylu retro.
  Kiedy zimą doskwiera Ci ponury nastrój, daj ponieść się wyobraźni i przenieś się kilkadziesiąt lat wstecz, do czasów ikon stylu takich jak Audrey Hepburn czy najpopularniejszego rock’n’rollowego bandu - The Beatles. Wykreuj oryginalny outfit w stylu retro, nie zapominając przy tym o bieżących trendach!