• STYLIZACJE inspirowane zestawami Grace Kelly
  Lato w tym roku jest niezwykle łaskawe, a temperatury wyjątkowo wysokie. Nawet bez dalekich podróży możemy poczuć się jak na Lazurowym Wybrzeżu czy Santorini. W tym sezonie powrócił styl retro i nawiązania do minionych dekad. Jedną z zawsze doskonale wyglądających gwiazd była aktorka i księżna Monaco: Grace Kelly. Przed wyjazdami zawsze pakowała do swojej walizki kolorowe kimona, apaszki i koszyki oraz proste ubrania w stylu safari. Do dziś uchodzi za niedościgniony ideał piękna, klasy i elegancji. Naturalna, z wrodzonym wyczuciem mody i trendów inspirowała wielu reżyserów i kostiumologów, a sama bardzo rzadko korzystała z usług stylistek. Styl, który przez lata wykreowała sprawił, że Grace Kelly jest jedną z najbardziej znanych i cenionych ikon mody. 
 • STYLIZACJE na wigilię w klimacie retro
  Już najwyższy czas, by pomyśleć o stylizacji na Wigilię. Z zakupem prezentów i dekorowaniem choinki nie miałaś problemu, ale z wyborem tego stroju tak? Zobacz nasze propozycje i wybierz zestaw idealny dla Ciebie.
 • Ubierz się w stylu retro! Szykowne stylizacje
  Czy to efekt tęsknoty za niepowtarzalnym blaskiem lat 20. i 50.? Czyżby jednak nic nie było w stanie „przebić” szyku Audrey Hepburn i Marylin Monroe? Jakiekolwiek byłyby przyczyny, styl retro przebojem wziął światową modę. Zobacz niezwykle stylizacje z udziałem kobiecych sukienek Royal Splendor i szykownych dodatków!
 • Modne zestawy w stylu retro.
  Kiedy zimą doskwiera Ci ponury nastrój, daj ponieść się wyobraźni i przenieś się kilkadziesiąt lat wstecz, do czasów ikon stylu takich jak Audrey Hepburn czy najpopularniejszego rock’n’rollowego bandu - The Beatles. Wykreuj oryginalny outfit w stylu retro, nie zapominając przy tym o bieżących trendach!