• Rockowo-romantyczne lato 2019: kurtka - Fratelli/ www.fratelli.com.pl, sukienka - Mefese/ mefese.pl, torebka - Menbur/menbur.pl, buty - Menbur/menbur.pl, pozostałe dodatki - TK MAXX
  Lato w mieście nie musi być nudne! To idealny czas, aby zaprezentować światu wszystkie niesamowite stylizacje, które leżą na dnie twojej szafy. Dodając jeden stylowy element do swojej stylizacji, możesz diametralnie zmienić jej charakter i podkreślić swój modowy indywidualizm.
 • Maja Sablewska
  Makijaż to swoista druga twarz kobiety. Umiejętnie sporządzony, może zdziałać wiele… "Makijaż może zmienić wszystko, a ja jestem na to najlepszym przykładem" – zdradza Maja Sablewska w nowym wywiadzie. Gwiazda wyznaje, jak bardzo odmieniła ją ta wiedza, nie zawsze bowiem potrafiła o siebie zadbać…
 • Seksowna czy rockowa? Prezenterka w zaskakującym wcieleniu
  Paulina Sykut kusiła długimi włosami i dopasowanymi sukienkami oraz krótkimi mini. Teraz seksowna pogodynka pokazała bardziej drapieżną naturę. Tylko czy wygląda lepiej?
 • Zawsze sexy, zawsze w modzie: gorący rockowy styl gwiazd
  Tu nie ma mowy o grzecznej i układnej kobiecości: im więcej „pazura”, tym lepiej. Zgrabne nogi odsłonięte w pełnej krasie w krótkich sukienkach lub kusych szortach i podkreślone seksownymi botkami lub kozaczkami na wysokim obcasie. Dużo skóry: skórzana kurtka, być może z ćwiekami, oraz wielki skórzany pasek. W takim zestawieniu jakże seksowny potrafi być bawełniany podkoszulek. Do tego - burza niepokornych włosów, która przypomina, że nie mamy do czynienia z grzeczną dziewczynką. Rockowy styl zdobył sobie wiele amatorek w świecie gwiazd. Mało praktyczny na upał, ale uroda wymaga ponoć poświęceń. Zawsze modny i piekielnie seksowny... Zgadzacie się? Zobaczcie zdjęcia!