• Maja Sablewska
    Makijaż to swoista druga twarz kobiety. Umiejętnie sporządzony, może zdziałać wiele… "Makijaż może zmienić wszystko, a ja jestem na to najlepszym przykładem" – zdradza Maja Sablewska w nowym wywiadzie. Gwiazda wyznaje, jak bardzo odmieniła ją ta wiedza, nie zawsze bowiem potrafiła o siebie zadbać…
  • Seksowna czy rockowa? Prezenterka w zaskakującym wcieleniu
    Paulina Sykut kusiła długimi włosami i dopasowanymi sukienkami oraz krótkimi mini. Teraz seksowna pogodynka pokazała bardziej drapieżną naturę. Tylko czy wygląda lepiej?
  • Zawsze sexy, zawsze w modzie: gorący rockowy styl gwiazd
    Tu nie ma mowy o grzecznej i układnej kobiecości: im więcej „pazura”, tym lepiej. Zgrabne nogi odsłonięte w pełnej krasie w krótkich sukienkach lub kusych szortach i podkreślone seksownymi botkami lub kozaczkami na wysokim obcasie. Dużo skóry: skórzana kurtka, być może z ćwiekami, oraz wielki skórzany pasek. W takim zestawieniu jakże seksowny potrafi być bawełniany podkoszulek. Do tego - burza niepokornych włosów, która przypomina, że nie mamy do czynienia z grzeczną dziewczynką. Rockowy styl zdobył sobie wiele amatorek w świecie gwiazd. Mało praktyczny na upał, ale uroda wymaga ponoć poświęceń. Zawsze modny i piekielnie seksowny... Zgadzacie się? Zobaczcie zdjęcia!