• Suede na "Night Thoughts" jak w dobrym filmie
  Brett Anderson i spółka wciąż nie stracili umiejętności budowania nastroju i pisania przejmujących kompozycji z mocnymi tekstami. A lider wciąż dysponuje urzekającym, niepodrabialnym wokalem. Czego można chcieć więcej od Suede?
 • Suede prezentuje klip do "No Tomorrow"
  Grupa Suede opublikowała nowy teledysk. Po "Like Kids", Anglicy zrealizowali wideo do piosenki "No Tomorrow".
 • Ellie Goulding na gali Q Awards 2013
  Poznaliśmy listę zdobywców statuetek Q Awards, przyznawanych przez czytelników brytyjskiego miesięcznika "Q". Sporym zaskoczeniem był brak wyróżnienia dla Davida Bowiego, choć był nominowany w sześciu kategoriach, a także dla duetu Daft Punk, który mógł zdobyć trzy nagrody. Oto szczęśliwy zwycięzcy!
 • Suede wracają po 10-letniej przerwie i 20 lat od debiutu
  Słuchając takich piosenek, jak "It Starts And Ends With You" czy "Sabotage" z nowej płyty "Bloodsports" jednego z współtwórców britpopu – Suede, można się zastanawiać, dlaczego u nas nikt nie potrafi pisać tak pięknych, prostych poprockowych numerów?
 • Legenda britpopu, formacja Suede powraca po dekadzie milczenia z płytą "Bloodsports"
  Renesans britpopu trwa w najlepsze. Po głośnych powrotach Pulp, Blur i Stone Roses, przyszedł czas na zespół Bretta Andersona – Suede. Wydany po 11 latach milczenia krążek "Bloodsports" zbiera świetne recenzje.
 • Justin Timberlake na szczycie UK Charts
  Justin Timberlake po raz trzeci znalazł się na szczycie UK Charts. Sukces artysta zawdzięcza swemu trzeciemu albumowi "The 20/20 Experience".
 • Pani Galewska
  Cztery wielkie powroty i dwa znaczące debiuty przynosi ten tydzień na rynku płytowym. Z nowymi albumami po latach pojawiają się Justin Timberlake i Suede, zaś pierwsze krążki prezentują Pani Galewska i Woodkid. Długo oczekiwanymi płytami powracają również formacja Black Rebel Motorcycle Club oraz legenda polskiej estrady – Eleni.
 • Brett Anderson i Suede wracają z nową płytą
  Grupa Suede zaprezentowała kolejny teledysk promujący nadchodzący album "Bloodsports". Po "Barriers", fani mają okazję poznać "It Starts and Ends With You". – To słodko-gorzka, skoczna popowa piosenka – przekonuje wokalista Brett Anderson. Longplay "Bloodsports" ukaże się 19 marca.
 • Brett Anderson przy mikrofonie
  Grupa Suede opublikowała klip do nowego singla "Barriers". Nagranie zapowiada szóstą płytę formacji, "Bloodsports". Wideo powstało z materiałów nakręconych przez formację w sali prób podczas pracy nad piosenką. Premiera "Bloodsports" planowana jest na marzec. Dyskografię Suede zamyka longplay "A New Morning" z września 2002 roku.
 • Brett Anderson wraca ze Suede
  Grupa Suede rozpoczęła od nowa proces pisania piosenek. Muzycy nie są zadowoleni z większości materiału, który do tej pory przygotowali na nowy krążek.