• Blanka Lipińska i Maciej Buzala
  Blanka Lipińska, autorka książki "365 dni" zwanej polską odpowiedzią na "50 twarzy Greya" stanęła na ślubnym kobiercu. Ten krok był ogromnym zaskoczeniem nie tylko dla mediów, ale i jej fanów.
 • Maja Plich i Krzysztof Rutkowski
  Krzysztof Rutkowski już w najbliższą sobotę po raz czwarty złoży przysięgę małżeńską. Były detektyw nie szczędził grosza na tę uroczystość - wesele odbędzie się w pałacu, a panna młoda będzie miała aż cztery suknie ślubne.
 • Rihanna
  "Zjawiskowa", "powalająca", "niesamowita", "ogromna"... Takie komentarze przewijają się w doniesieniach na temat pojawienia się Rihanny na londyńskiej premierze nowego filmu Luca Bessona, "Valerian".
 • Weronika Rosati
  Weronika Rosati nie ukrywa, że często korzysta z pomocy mamy, nie jest jednak łatwą klientką. Potrzebę posiadania sukienki zgłasza dość późno, zmienia projekt w ostatniej chwili lub nie pojawia się na przymiarki. Teresa Rosati lubi zmysłowe, kobiece kreacje, odsłaniające ciało, jej córka preferuje natomiast mniej odważne suknie na czerwony dywan. Nie wynika to z nadmiernej skromności, lecz praktycznego podejścia, w wieczorowej kreacji aktorka chce się bowiem czuć swobodnie.
 • Reakcje panów młodych
  Radość, niedowierzanie, wzruszenie... Ta chwila nawet u największego twardziela wywołuje skrajne uczucia. Oto jak reagują mężczyźni, którzy pierwszy raz zobaczyli swoją wybrankę w sukni ślubnej. Zobacz galerię!
 • Emmanuelle Seigner w Cannes
  Żona Romana Polańskiego słynie z odważnych kreacji, podobnie jak odważne są w większości jej filmowe role. Na czerwonym dywanie na ceremonii zamknięcia festiwalu w Cannes Emmanuelle Seigner błysnęła biustem, niedbale tylko okrytym przez krwiście czerwoną suknię.
 • Na temat ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner media rozpisywały się od miesięcy. Jedną z bardziej interesujących kwestii była suknia panny młodej. Dopiero niedawno okazało się, że projektowaniem i wykonaniem kreacji zajęła się Marta Grycan, która poczuła w sobie modową pasję. Jak donosi Fakt, początkująca projektanta dość wysoko ceni sobie swoją pracę. Dominika musiała ponoć zapłacić za suknię aż 100 tys. złotych.
 • Cztery kolory Blake Lively
  Blake Lively wyrasta na nową ikonę kobiecej mody. Aktorka promująca swój nowy film "Savages" pojawia się na pokazach premierowych i w mediach, za każdym razem prezentując się w nowej powalającej stylizacji. Jest kolorowo!
 • Marta Grycan na gali Samochód Roku Playboya
  Bujna pierś dumnie wyzierająca z czarnej sukni i otoczona burzą rudych włosów. Krwisto czerwone usta. I do tego to rozcięcie... Marta Grycan błysnęła seksapilem na gali Samochód Roku Playboya. 
 • Cheryl Cole na stkaniu z królową Elżbietą II podczas jubileuszu monarchini
  Kolejny wielki sukces polskiej mody, a konkretnie – Ewy Minge. Brytyjska gwiazda Cheryl Cole po raz kolejny wystąpiła w sukni autorstwa polskiej projektantki. Tym razem na nie byle jakiej imprezie – podczas spotkania z królową Elżbietą i koncertu dedykowanego samej monarchini.