• Flash
  Flash to superbohater, kóry potrafi się biec z prędkością 560 km na godzinę. Jego przygody widzowie AXN zobaczą już 1 lutego o godz. 21:00 w pierwszym sezonie serialu "Flash". Drugi sezon produkcji pojawi się na antenie AXN w kwietniu.
 • Bond
  James Bond to superbohater na każde czasy, który często staje sam  przeciwko całemu światu. Filmy o nim są popularne na całym świecie dzięki atrakcyjnej otoczce, w tym charyzmie i urodzie bohaterów – ocenia autor książki o superszpiegu Michał Grzesiek. 6 listopada na ekrany kin wchodzi już 24. film o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości.
 • Spiderman
   W nowej produkcji realizowanej przez Sony Pictures i Marvel Studios., w rolę Spider-Mana wcieli się 19-letni Tom Holland. Aktor znany jest z ról w takich filmach, jak "Niemożliwe", czy "Lock".
 • Wiedźmin
  Seria gier „Wiedźmin” to nie tylko wielki sukces polskiej branży gier komputerowych. To także wielki sukces polskiej kultury, której Geralt z Rivii może być najlepszym ambasadorem. Doskonała sprzedaż gry może przełożyć się na zainteresowanie innymi produktami made in Poland.
 • Zlot Superbohaterów w Bytomiu
  Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów odbył się w Bytomiu. Superbohaterzy wzięli sobie w tym dniu wolne od ratowania świata i przemaszerowali wraz z orkiestrą górniczą ulicami miasta.