• "Sezam" w Warszawie
    Kolejki od rana do wieczora, ale za to na półkach więcej produktów niż w przeciętnym spożywczaku. Tak kiedyś wyglądała codzienność sklepu Sezam przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Dziś obiekt pracuje po raz ostatni, za kilka miesięcy zostanie zburzony i na jego miejscu powstanie biurowiec.
  • Szymon Majewski, w swoim internetowym show "SuperSam", postanowił skomentować głośną kwestię rzekomych wątków homoseksualnych w książce "Kamienie na szaniec". "Cała nasza historia i literatura polska przesiąknięta jest gejowskimi trendami, homoseksualną myślą i wątkami" - ironizuje satyryk.
  • Szymon Majewski, po utracie posady w stacji TVN, zrobił sobie przerwę od telewizji. Showman wciąż jednak prowadzi audycje radiowe oraz swój autorski pogram internetowy. Zdaniem dziennikarki, Karoliny Korwin-Piotrowskiej, kwestią czasu jest, kiedy telewizje znów zaczną się o niego bić.
  • Szymon Majewski zniknął z telewizji, ale zadebiutował w Internecie. Były gwiazdor TVN-u opublikował właśnie pierwszy ze swoich satyrycznych filmików na kanale YouTube. Jego nowy projekt nie spotkał się z entuzjazmem Karoliny Korwin-Piotrowskiej.
  • Szymon Majewski zniknął z ekranów telewizorów i skupił się na pracy w alternatywnych mediach. Satyryk prowadzi swój program radiowy, a teraz uruchomił także swój własny kanał w serwisie YouTube.
  • Oto, co powstanie zamiast Supersamu
    Warszawski pawilon Supersamu był prawdziwą legendą miejskiej architektury. Na nic zdały się jednak protesty jego wielbicieli. Budynek rozebrano, a deweloper już szykuje nową galerię handlową. Oto, jak będzie wyglądać.