• preppersi
  Wojna, klęski żywiołowe, zamachy terrorystyczne - to tylko niektóre z zagrożeń, na które są przygotowani. Ruch preppersów, choć powstał w Stanach Zjednoczonych, zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Preppersi mają jeden cel - jest nim przeżycie, przetrwanie - mówi PAP instruktor i ratownik Maciej Tracz.
 • Muse gra "Survival" – oficjalny hymn olimpijski
  Utwór "Survival" zespołu Muse to od dziś oficjalny hymn Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie. Rockowa piosenka będzie rozbrzmiewała na stadionach olimpijskich przed każdym startem sportowców oraz podczas ceremonii wręczenia medali.
 • Buty Palladium
  Nie każdy mężczyzna może służyć w Legii Cudzoziemskiej, ale każdy może nosić te same buty, co żołnierze tej elitarnej jednostki. To oni, jako pierwsi przetestowali kultowe dziś buty Palladium.
 • Posiniaczeni, poranieni, od stóp do głów oblepieni błotem. Niektórzy uczestnicy nie ustrzegli się także kontaktu z ogniem i prądem. Dla wielu facetów taki sposób spędzenia niedzielnego popołudnia byłby nie do przeyjęcia
  Jeśli twój pomysł na aktywne życie to szybki spacer po parku lub okazjonalny bieg za autobusem, to chyba nie poradziłbyś sobie w tych zawodach. „Tough Guy”, najtrudniejszy wyścig na świecie przyciąga tysiące twardzieli z całego świata. Zobacz jak walczyli!