• Thomas Anders popularny w latach 80tych gwiazdor na imprezie sylwestrowej
  Co roku to samo. W sylwestra zerkamy w telewizory, gdzie zabawiać nas próbują od lat ci sami artyści, a dzień później narzekamy na kacu, że w topie wszech czasów bez zmian. Telewizje i rozgłośnie radośnie pokazują słupki oglądalności, chwaląc się milionami widzów i słuchaczy. Ale nie ma niestety badań pokazujących stopień ich znudzenia. Są zaś twarde dane pokazujące, że chcemy słuchać innej muzyki. I jeśli tylko chcemy, bez problemu ją znajdziemy - na pewno nie w największych telewizjach.
 • STYLIZACJE na sylwestra
  Ta jedna jedyna noc w roku sprawia, że na samą myśl o wybraniu stylizacji zaczynamy mieć gęsią skórkę. Sylwester zbliża się wielkimi krokami, więc czas pomyśleć o kreacji, zwłaszcza że zaczęły się wyprzedaże. Co wybrać, na co zwrócić uwagę? Zobacz nasze propozycje i wybierz idealny zestaw.
 • STYLIZACJE na sylwestra
  Sylwestrowa noc zbliża się coraz szybciej, więc czas na obmyślenie noworocznej kreacji. Najważniejsze, żebyś przy wyborze kierowała się swoim stylem. Nie warto przebierać się za kogoś innego.
 • STYLIZACJE na sylwestra z małą czarną
  Wciąż szukasz kreacji na tegorocznego sylwestra? Być może jej bazowy element masz w szafie! Zrób przegląd swoich małych czarnych, wybierz jedną z nich (bo na pewno masz ich co najmniej kilka), skompletuj dodatki i ruszaj w tany! Podpowiadamy, z czym w tym sezonie najlepiej zestawić małe czarne, żeby wyglądać szałowo.