• Mieszkanie
    Jest wielu takich, którzy mawiają o niej pospolita, nudna, przytłaczająca. Ta jednak, nic nie robiąc sobie z słów krytyki, szturmem podbija nie tylko salonowe wnętrza, ale i pozostałe domowe pomieszczenia. O kim mowa? O szarości, od lat zachwycającej i inspirującej projektantów, którzy opierają na niej – dosłownie i w przenośni – swoje aranżacyjne wizje.
  • Maja Sablewska, Reni Jusis, Małgorzata Kożuchowska… Na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła gwiazdy, jak jeden mąż, zaprezentowały się w szarych kreacjach. Czy nadal robiły oszałamiające wrażenie? A może bardziej przypominały… szare myszki? Zobacz gwiazdy zrobione na szaro!
  • W królestwie beżu: minimalistyczne sukienki YY.Fashion
    Beż, szarość, cappuccino… Wbrew oczekiwaniom te barwy nie uległy całkowitej dyktaturze intensywnych i neonowych kolorów. Po te stonowane odcienie w sezonie wiosna-lato 2011 nadal sięga wielu designerów. Między innymi projektantka Yuliya Babich, która skrywa się pod marką YY.Fashion. Ta młoda linia ma już pokaźne grono wielbicielek. W nowej kolekcji, którą można znaleźć w butiku saltandpepper.pl, dominują minimalistyczne, proste sukienki w kształcie trapezu, czy zbluzowanej formy. Akcentem wyróżniającym kolekcje są krawaty czy kokardki. Wysokogatunkowa wiskoza ma zapewnić jakość i wygodę. Zobaczcie kreacje z tej kolekcji!
  • Tak gwiazdy wciąż dają zrobić się na szaro
    Gwiazdy dają zrobić się na szaro? Wydawało się, że takie sytuacje należą już do przeszłości. Szarość w modzie miała przecież całkowicie ustąpić pola soczystym barwom. A jednak ten stonowany kolor nadal ma się całkiem dobrze. Noszą go Kinga Rusin, Magdalena Boczarska, Małgorzata Socha i wiele innych gwiazd. Czy wyglądają jak szare myszki? Zobacz zdjęcia i oceń!