Prezydent Duda: Polska będzie pomagać innym w walce z pandemią
23 września 2021Prezydent RP Andrzej Duda obiecał w środę podczas organizowanego przez Biały Dom szczytu ds. Covid-19, że Polska będzie nadal nieść pomoc innym krajom w walce z pandemią. Dodał, że Polska chce koordynować pomoc UE dla krajów Partnerstwa Wspólnego.