• "Dla ciebie wszystko" – najnowsze "dziecko" Sparksa debiutuje na DVD
  Takich filmów w Hollywood powstaje na pęczki. Między innymi dlatego, że branża filmowa upodobała sobie ekranizowanie prozy Nicholasa Sparksa, autora poczytnych powieścideł ku pokrzepieniu złamanych serc.
 • "Avengers" najlepsi w Ameryce
  "Avengers 3D" zadebiutowali na szczycie amerykańskiego box office'u. Film w reżyserii i według scenariusza Jossa Whedona zarobił w weekend otwarcia rekordowe 200 milionów dolarów.
 • Gwiazda "Think Like a Man" – Gabrielle Union
  Komedia "Think Like a Man" utrzymała pierwszą lokatę w amerykańskim box offcie. Przebój na podstawie książki Steve'a Harveya zarobił 60,9 miliona dolarów.
 • Zac Efron
  W poniedziałkowy wieczór w Londynie odbyła się premiera "Szczęściarza" – adaptacji kolejnego bestselleru Nicholasa Sparksa. Tym razem "szczęściarzem", który dostał główną rolę w romansie z licencją na hit jest Zac Efron – za czasów "High School Musical" nazywany "prawdopodobnie największą nastoletnią gwiazdą dzisiejszej Ameryki", dziś bożyszcze kobiet na całym świecie...
 • Jennifer Hudson nagrała piosenkę do "Think Like a Man"
  Komedia z Chrisem Brownem "Think Like a Man" zadebiutowała na szczycie amerykańskiego box office.
 • Zac Efron jako "Szczęściarz"
  "The Lucky One" jest kolejną adaptacją powieści Nicholasa Sparksa. Służący w Iraku żołnierz piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych - Logan Thibault (Zac Efron) znajduje zdjęcie kobiety i chowa je do kieszeni. Po tym wydarzeniu rozpoczyna się fala szczęśliwych przypadków, które mogą mieć związek z posiadaną przez niego fotografią. Po powrocie do domu bohater postanawia odnaleźć tajemniczą kobietę... W kinach od 27 kwietnia 2012.