• Wyjątkowa impreza dla młodych mama
    Bezpłatne porady położnej, konsultanta laktacyjnego, dietetyka, instruktora chustowania… Nauka masażu i kąpieli maluszka, bezpłatne badania a na dodatek – możliwość pozowania w profesjonalnej sesji fotograficznej i wygrania atrakcyjnych nagród. Takie oto atrakcje czekają na młode i przyszłe mamy na wyjątkowej imprezie, która odbywa się pod naszym patronatem.
  • Szczęśliwa mama  szczęśliwe dziecko
    Kolejna edycja znakomitej imprezy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam! Eksperci zdradzą im tajniki dbania o dziecko oraz własne zdrowie i urodę. Pokażą, jak uwiecznić najwspanialsze chwile z maluchem i jak zachować się w tych bardziej dramatycznych. W programie również wiele innych atrakcji. Wraz z Odetą Moro-Figurską serdecznie zapraszamy mamy do Krakowa na akcję “SZCZĘŚLIWA MAMA = SZCZĘŚLIWE DZIECKO”, która odbywa się pod naszym patronatem.
  • Szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko
    Konsultant laktacyjny, dietetyk, położna, fizjoterapeuta. Porady tych ekspertów są bezcenne dla przyszłych i świeżo upieczonych mam. Ich rad można będzie zasięgnąć podczas wyjątkowego wydarzenia, które odbywa się pod naszym patronatem. Zapraszamy wraz z Odetą Moro-Figurską!