• Bakterie na szczoteczce do zębów
  Choć szczoteczka do zębów stojąc w kubku na umywalce wygląda całkiem niewinnie, to tylko pozory. Jak się okazuje średnio zamieszkuje ją ponad 10 mln bakterii – w tym E. coli i Staphylococcus - wynika z badań University of Manchester w Anglii.
 • Szczoteczka z pastą do zębów
  Szczotkowanie zębów wcale nie jest tak proste jak się niektórym wydaje. Jak zatem je myć, aby były ładne i zdrowe?
 • szczoteczka do zębów
  Szczoteczka do zębów nie jest przedmiotem wiecznego użytku i powinna być wymieniana kilka razy w roku, najlepiej co trzy – cztery miesiące. Któż z nas stając przed regałem w markecie nie miał dylematu jaką wybrać? Tradycyjną czy może elektryczną? Jakie powinna mieć włosie? Czy wygląd i cena mają znaczenie?
 • Szczoteczka do zębów
  Odpowiednio dobrana i regularnie wymieniana szczoteczka to nie kaprys, ale absolutna podstawa, jeśli szczotkowanie ma przynosić rezultaty, a dziąsła mają być w dobrej kondycji. Dzięki temu krótkiemu instruktażowi, zmniejszysz ryzyko infekcji!
 • Pasta do zębów i szczoteczka
  Co zrobić, aby mieć białe zęby? Wyjaśniła to w "Dzień Dobry TVN" Anna Nowak-Ibisz, prezentując gadżety, które wspomogą dbanie o higienę jamy ustnej. Jakie szczoteczki i pasty do zębów są odpowiednie dla dzieci? Nowak-Ibisz powiedziała też, jakie zadanie spełnia irygator. Czy drogie szczoteczki są lepsze od tanich?
 • OLED LG
  Podczas targów IFA znaleźć można urządzenia i rozwiązania, które naprawdę potrafią zaskoczyć - jak choćby próżniowa wyciskarka do soków. Są też jednak takie przedmioty - i to uznanych firm, które nigdy nie powinny powstać. Zresztą zobaczcie sami...
 • Kobieta myje zęby
  O tym, że zęby trzeba myć co najmniej 2 razy dziennie wiedzą już przedszkolaki. Ale sama pasta i szczotka nie wystarczą, aby cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata.
 • Szczoteczkę do zębów należy wymieniać co kilka tygodni
  Trudno mówić nawet o najprostszych zabiegach higienicznych w społeczeństwie, w którym aż 6 proc. mężczyzn przyznaje się do tego że wcale nie używa szczoteczek do zębów, 99 proc. dorosłych ma próchnicę, a 6 proc. z nas w ogóle nie chodzi do dentysty. Tymczasem okazuje się, że tak proste czynności jak wymiana szczoteczki do zębów mają znaczący wpływ na nasze zdrowie.
 • Justin Bieber
  Młody gwiazdor zarabia, na czym może. Nie dziwimy się, bo teraz ma swoje pięć minut i musi je maksymalnie wykorzystać. Wypuścił już lalkę ze swoim wizerunkiem, na rynku dostępny jest lakier do paznokci sygnowany przez Justina...