• Jogurt naturalny z płatkami
  Restrykcyjna dieta przy mroźnej aurze może być zagrożeniem dla zdrowia. Jeśli właśnie teraz chcesz schudnąć, jedz nietłuste, ale rozgrzewające dania oraz ćwicz na świeżym powietrzu.
 • Co robić, by być zdrowym
  Czujesz się ospały, masz za dużo centymetrów w talii lub ciągle łapiesz infekcje? Zobacz, gdzie możesz popełniać błędy. I bierz przykład ze... zdrowych ludzi.
 • Jak się odchudzić?
  Chcesz uporać się z nadliczbowymi kilogramami? Zanim zdecydujesz się na odchudzanie, zobacz, jakie są plusy i minusy popularnych diet.
 • Ładny brzuch to atut
  Mówi się, że w miłości liczy się piękno ducha, a nie ciała. Zaprzeczają temu najnowsze badania, które wskazują, że szukając partnera, zwracamy uwagę na jego ciało, w szczególności brzuch.
 • Im wcześniej dziecko przyzwyczai się do długich spacerów, tym chętnie będzie w przyszłości pokonywać większe odległości pieszo
  Epidemia otyłości dopada dopada już 10-letnie dzieci. Jak temu zapobiec? Można na przykład wyrobić odpowiednie nawyki u kilkulatka. Głos w tej sprawie zabrało ostatnio brytyjskie ministerstwo zdrowia, które wyskoczyło z doprawdy interesującym pomysłem.
 • Chciałbyś być przystojny, wysoki i mieć sylwetkę atlety, a twoje odbicie w lustrze mówi coś całkiem innego? To najlepszy moment żeby coś z tym zrobić!
  Nie szata zdobi człowieka, ale potrafi zamaskować zbędne kilogramy. Najlepsze rozwiązanie to dieta i ćwiczenia, niestety jest to proces dość długotrwały. Przez odpowiedni dobór garderoby możesz szybko poprawić swój wygląd i samopoczucie. Oto kilka prostych rad!