• Najgorsze filmy 2013 roku według portalu IndieWire:
  To był rok wielu znakomitych obrazów i – niestety – dużej liczby filmowych gniotów. Ziarna od plew oddzielił portal IndieWire, publikując listę dwudziestu najgorszych produkcji 2013. Są wśród nich takie, które – zdaniem redakcji – "nie nadają się nawet do tego, by pokazywać ją na ścianie toalety publicznej".
 • Bruce Willis zaskoczony sukcesem
  Bruce Willis przez ostatnich 25 lat wcielił się w Johna McClane'a już pięć razy. Początkowo nie spodziewał się jednak, że seria "Szklana pułapka" odniesie tak ogromny sukces.
 • "Szklana pułapka 5" najlepszy w Ameryce
  Film "Szklana pułapka 5" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office. Dzieło Johna Moore'a zarobiło 25 milionów dolarów.
 • "Szklana pułapka 5" – do sześciu razy sztuka?
  – Kiedy zrobiłem pierwszą "Szklaną pułapkę", powiedziałem: dosyć, nigdy więcej. A potem zrobiłem następną i następną, i następną. Nauczyłem się, że nigdy nie wolno mówić nigdy – powiedział w jednym z wywiadów Bruce Willis. Na szczęście wciąż nie dotrzymuje słowa. Cykl ma zamknąć podobno po szóstej części.
 • Bruce Willis i Jai Courtney w filmie "Szklana pułapka 5"
  – Za każdym razem, gdy ktoś przypomina, że od pierwszej "Szklanej pułapki" minęło już 25 lat, jestem zaskoczony. To nadal świetna zabawa – mówił Bruce Willis na premierze najnowszej odsłony przebojowej serii. "Szklana pułapka 5" wchodzi na ekrany polskich kin w walentynki. I słusznie, bo to ponoć święto miłości, a boskiego Bruce'a nie da się nie kochać. Od ćwierć wieku!
 • Bruce Willis poczas premiery "Szklanej pułapki 5" w Londynie
  Bruce Willis pochłonięty jest promocją "Szklanej pułapki 5". W trakcie londyńskiej premiery opowiadał dziennikarzom o tym, jak bardzo nadal kocha robić filmy. – Rzadko myślę o tym, jak przemija czas – mówił gwiazdor. – Za każdym razem, gdy ktoś przypomina, że od pierwszej "Szklanej pułapki" minęło już 25 lat, jestem zaskoczony. To nadal świetna zabawa. Słynny aktor znakomicie bawił się również w Londynie, gdzie na "czerwonym dywanie" na Leicester Square towarzyszyła mu piękna żona Emma Heming.
 • Będzie szósta "Szklana pułapka"
  Przed premierą nowej "Szklanej pułapki" już wiadomo, że seria nie zakończy się na piątej odsłonie.
 • Nowa "Szklana pułapka" otrzymała kategorię R.
  Oznacza to, że widzowie w USA poniżej 17. roku życia będą mogli obejrzeć film wyłącznie w towarzystwie rodzica lub dorosłego opiekuna.
 • John McClane jedzie do Moskwy
  Do sieci trafił pierwszy trailer piątej odsłony "Szklanej pułapki" – "A Good Day to Die Hard". Tym razem niezniszczalny John McClane (Bruce Willis) połączy siły z własnym synem (Jai Courtney) i rzuci wyzwanie przestępcom w Rosji. W filmie wystąpią także Mary Elizabeth Winstead, Cole Hauser i Sebastian Koch. Za reżyserię odpowiada John Moore. Polska premiera planowana jest na 14 lutego 2013 roku.
 • Bruce Willis na planie "Szklanej pułapki 5"
  Od kilku tygodni w Budapeszcie trwają zdjęcia do najnowszej, piątej części sensacyjnej serii "Szklana pułapka". Fotoreporterzy zaś próbują uchwycić w akcji gwiazdę cyklu Bruce'a Willisa, któremu to chyba w pracy specjalnie nie przeszkadza. Na planie aktorowi towarzyszy jego brat, a jednoczenie producent filmu David Willis. Na efekty rodzinnej współpracy będziemy musieli poczekać do 15 lutego 2013 roku, wtedy bowiem "Szklana pułapka 5" zagości w polskich kinach.