• Czerwone usta i pomadka
  Wizerunek jest ważnym czynnikiem w budowaniu kariery w biznesie. Kobiety na wyższych stanowiskach mogą podkreślić swoją pozycję w pracy, stosując jeden prosty, ale skuteczny trick – wyraźnie podkreślone usta. Poza tym makijaż typowej bizneswoman to przede wszystkim nieskazitelna cera i zawsze pomalowane rzęsy.
 • Kobieta malująca usta
  Usta podkreślone szminką niejednej z nas dodają pewności siebie. Jednak stosowanie tego kosmetyku może mieć swoje efekty uboczne. Naukowcy po przetestowaniu szminek odkryli w nich śladowe ilości ołowiu, które mogą być groźne dla zdrowia.
 • Szminka z ołowiem groźna dla zdrowia
  Piękne usta czy zdrowie? Przed takim wyborem mogą stanąć kobiety, które lubią używać szminek. Naukowcy znaleźli w wielu szminkach groźne substancje toksyczne.
 • Niezdrowa moda na makijaż wśród małych dziewczynek
  Pediatrzy podnoszą alarm. Wśród dziewczynek mających nawet 7-8 lat panuje moda na makijaż, co powoduje masowe zjawisko infekcji skóry. Lekarze przestrzegają przed kupowaniem kosmetyków upiększających oraz perfum, które również mogą być szkodliwe.
 • Natalie Portman
  Laureatka Oscara Natalie Portman kontynuuje swoją współpracę z domem mody Dior. Na zdjęciach promujących nową szminkę marki aktorka ma na sobie jedynie produkt, który reklamuje.
 • Kobieta i kosmetyki
  Pleśń, tysiące bakterii, a nawet - fekalia. Oto, co czai się na półkach pełnych szminek, cieni do powiek i pudrów. Zastanów się, zanim sięgniesz po testery kosmetyków w perfumeriach. A jak już to robisz, testuj z głową. Podpowiadamy, jak to robić.
 • Usta z czerwoną szminką
  Pastelowe barwy i koniecznie czerwona szminka – oto makijażowy „must have” tej wiosny. Wiosenna  świeżość przede wszystkim! Tylko jak stworzyć wizaż, który nie tylko odzwierciedli najnowsze trendy, ale podkreśli urodę? Radzi znana makijażystka Pat McGrath.
 • Makijaż na wiosnę 2012 w kolekcji Artdeco Kaviar Gauche
  Jak idealnie dopasować do siebie wiosenne kreacje i wiosenny makijaż? Co wyjdzie, gdy siły połączy przemysł modowy i kosmetyczny? Macie okazję sprawdzić. Marka Artdeco wypuściła wiosenną kolekcję kosmetyków do makijażu, zainspirowaną projektami odzieżowej marki Kaviar Gauche. Zobaczcie, jak malować się (i ubierać) tej wiosny!
 • Cheryl Cole lubi dekolty i czerwoną szminkę
  Gwiazdy na dobre zadomowiły się na rynku kosmetyków. Znane wokalistki i aktorki brylują w kreowaniu perfum. Tymczasem Cheryl Cole zaprojektowała… szminkę. Pomadka od brytyjskiej piosenkarki i ikony stylu, stworzona we współpracy z marką L'Oreal, ma kusić wyjątkowo soczystym kolorem. Wydaje się, że to dobry krok – z wielu badań wynika, że szminka to dla kobiet podstawa codziennego makijażu…
 • Usta
  To ma być wyjątkowo słodka oferta. Paryska cukiernia Laduree wypuści kolekcję kosmetyków. Czego możemy się spodziewać?