• Wzloty i upadki Shyamalana
  Na ekrany kin wchodzi nowy film M. Nighta Shyamalana "Wizyta". Powrót do formy czy kolejne rozczarowanie?
 • Przemek Kossakowski
  Jeśli wierzyć w medycynę niekonwencjonalną to musi być najzdrowszy człowiek w kraju. W ciągu dwóch lat miał kontakt z około 120 uzdrowicielami - polskimi, ukraińskimi, rosyjskimi, romskimi. Diagnozowali go, oczyszczali, leczyli jego umysł i ciało. A on bez szemrania poddawał się nawet najbardziej szalonym metodom. Pozwalał, by na oczach kamer upuszczali mu krwi, okładali pijawkami, baranimi flakami i pszczołami, cięli, masowali dłutem, a nawet by go żywcem zakopali. Na pierwszej kolaudacji telewizyjni wyjadacze musieli wzięć Przemka Kossakowskiego za niezłego świra, ale od początku wiadomo było, że ten prawdziwek zrobi im show, jakiego do tej pory nie mieli.
 • 10. "Mgła"
  Halloween to czas dyń i demonów. Także tych, które przez lata straszyły nas z kinowych ekranów. Które z nich robiły to najskuteczniej? Oto złota dziesiątka najlepszych filmów o duchach według Stopklatki.
 • Haley Joel Osment nazistą w "Yoga Hosers"
  Haley Joel Osment był jedną z najjaśniej świecących dziecięcych gwiazd Hollywood, ale w ostatnich latach zawodowo nie wiodło mu się najlepiej. Fotoreporterzy zauważyli 26-letniego dziś aktora na planie nowego filmu Kevina Smitha "Yoga Hosers". Powiedzieć, że bardzo się zmienił, to mało...
 • Haley Joel Osment na gali Złotych Globów w roku 2000
  Miał 11 lat, gdy za rolę w filmie "Szósty zmysł" został uhonorowany nominacjami do Oscara i Złotego Globu. Do historii kina przeszła jego słynna kwestia "widzę martwych ludzi", tak jak i późniejsza kreacja w głośnej "A.I. Sztucznej inteligencji" Spielberga. Haley Joel Osment, dziecięcy gwiazdor Hollywood, przygotowuje się do wielkiego powrotu.