Amerykańscy szpiedzy z Niemiec do Polski?
13 lipca 2014Po wybuchu skandalu szpiegowskiego w Niemczech, Stany Zjednoczone
rozważają przeniesienie części swoich agentów z Berlina do ambasad w
Warszawie i Pradze - donosi niemiecka gazeta "Bild am Sonntag". Z jej
informacji wynika też, że Amerykanie mają jeszcze wielu nieodkrytych
szpiegów w niemieckiej administracji.