• Andrzej Duda jeszcze jako prezydent elekt w towarzystwie prezesa PiS
  Szef MSWiA Joachim Brudziński oraz wiceszef resortu Paweł Szefernaker powinni wyjaśnić "oszustwa" w kampanii wyborczej Andrzeja Dudy, m.in. korzystanie z tzw. botów, czyli fałszywych kont internetowych do prowadzenia kampanii - ocenili w piątek posłowie PO.
 • Paul Manafort
  Były szef sztabu wyborczego Donalda Trumpa, Paul Manafort, oskarżony o utrudnianie działania wymiaru sprawiedliwości i próbę wpłynięcia na świadków, został aresztowany na sali sądowej po decyzji sędzi okręgowej Amy Berman.
 • Sztab zwolenników Hillary Clinton w Nowym Jorku
  To miała być noc triumfu, przebicie szklanego sufitu i uwieńczenie jej trwającego od lat snu o prezydenturze. Tymczasem wiele wskazuje, że to nie Hillary Clinton, a Donald Trump będzie kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych. W sztabie wyborczym kandydatki Demokratów oraz wśród jej zwolenników zapanował trudny do ukrycia niepokój, a wręcz rozpacz. ZOBACZ ZDJĘCIA
 • Hillary Clinton
  Producenci debat, w których zmierzą się kandydaci na prezydenta USA, poinformowali, że może wziąć w nich udział trzeci kandydat; może do tego dojść, bo główni kandydaci biją "historyczny rekord niepopularności" - pisze w środę portal Politico.
 • Jarosław Kaczyński
  Wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski będzie szefem sztabu wyborczego PiS - zapowiedział to prezes partii Jarosław Kaczyński.
 • Leszek Miller i Włodzimierz Czarzasty
  Dariusz Joński i Marek Balt zostali wybrani na nowych wiceprzewodniczących SLD. Na posiedzeniu Rady Krajowej Sojuszu w Warszawie postanowiono też, że szefem sztabu tej partii w jesiennych wyborach parlamentarnych będzie Włodzimierz Czarzasty.
 • ANDRZEJ DUDA WYGRYWA DRUGĄ TURĘ WYBORÓW PREZYDENCKICH
  O godzinie 22:30 sztab wyborczy Andrzeja Dudy wybuchł radością. Na telebimach poszybowały słupki z wynikami poparcia w drugiej turze wyborów prezydenckich. Wiwatom i oklaskom nie było końca. "Chciałbym, aby po zakończeniu mojej kadencji wszyscy uznali, że byłem prezydentem wszystkich Polaków, otwartym na dialog" - ogłosił uśmiechnięty przyszły prezydent.
 • Bronisław Komorowski (na telebimie) w sztabie wyborczym Andrzeja Dudy w Warszawie
  "Ten, ko nie doznał i nie przeżył porażki nie wart jest zwycięstwa. My pójdziemy do zwycięstwa. Z nami pójdzie to pospolite ruszenie polskiej demokracji, polskiej wiary w to, że szliśmy, idziemy i iść będziemy drogą mądrej polskiej wolności" - powiedział prezydent Bronisław Komorowski w przemówieniu po ogłoszeniu pierwszych wyników sondażowych wyborów prezydenckich. Według badań exit poll Andrzej Duda zdobył 53 proc. głosów, Bronisław Komorowski - 47 proc.
 • Bronisław Komorowski
  Sztab PSL dołączy do sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego - dowiedziała się IAR. Według naszych informacji za kampanię współodpowiadać ma teraz między innymi minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz. Szefem sztabu pozostaje Robert Tyszkiewicz a pracę sztabów koordynował będzie będzie Sławomir Rybicki z kancelarii prezydenta.
 • Adam Jarubas
  Kontrkandydaci Bronisława Komorowskiego poczuli krew. Adam Jarubas twierdzi, że ostatnie wywiady prezydenta i spadające poparcie świadczy o nerwowości w sztabie głowy państwa.