• Sztaby złota
  Wartą 630 tysięcy dolarów, czyli ponad 2,1 miliona złotych sztabę złota dostaną badmintoniści z Malezji. Warunkiem jest zdobycie złotego medalu olimpijskiego w Londynie.
 • Adam Sztaba
  Dyrygent ma na pieńku z twórcami "Must Be The Music - Tylko muzyka". Po tym, jak juror skrytykował występującą gościnnie Sylwię Grzeszczak, w studiu zawrzało, a sam Sztaba... trafił na dywanik.
 • Jury show, Adam Sztaba po prawej
  Adam Sztaba lubi być kontrowersyjny. I udowodnił to podczas ostatniego odcinka "Must Be The Music. Tylko Muzyka". Juror show najwyraźniej nie lubi piosenek Sylwii Grzeszczak, czemu dał dobitny wyraz podczas programu
 • Kora pogodziła się z Adamem Sztabą
  Długo boczyli się na siebie, ale na szczęście konflikt Kory i Adama Sztaby został właśnie zażegnany. Jurorzy programu "Must Be The Music" podali sobie rękę na zgodę.
 • Kora i Elżbieta Zapendowska
  Kobiety są pamiętliwe. Szczególnie, jeśli nieopatrznie wypomni im się wiek. Tak właśnie jest z Korą, która po ostatnim zachowaniu Adama Sztaby nadal omija go szerokim łukiem. 
 • Kora w jury "Must be the Music"
  Nie jest tajemnicą, że między członkami jury telewizyjnych talent show bardzo często iskrzy. Ale tym razem Kora po prostu się wściekła. Wszystko przez...
 • Zwycięzki Enej
  Pierwszą edycję show Polsatu wygrał zespół folkowy Enej z Olsztyna. Zwycięzcy "Must be the Music. Tylko Muzyka" zeszli ze sceny z czekiem na 100 tysięcy złotych i zaproszeniem na festiwal TopTrendy. W głosowaniu widzów drugie miejsce zajął Conrado Yanez, a trzeci był młody skrzypek Tomek Dolski. Oto wielki finał w kadrach fotoreporterów.
 • Skandal po programie Polsatu. "Niech jury przeprosi uczestnika!"
  "Bogoojczyźniany" repertuar, "takie patriotyzmy" to "coś okropnego" - usłyszał od jury o swym wykonaniu 17-letni uczestnik muzycznego show Polsatu "Tylko muzyka. Must be the music". Wczoraj do stacji wpłynęła podpisana przez ponad trzy tysiące osób petycja z żądaniem przeprosin dla Piotra Wolwowicza.
 • Jury "Must be the Music. Tylko muzyka"
  Półtorej godziny pracy w sobotni wieczór i na ich konto wpływają olbrzymie pieniądze. "Fakt" dotarł do zarobków czwórki jurorów polsatowskiego show "Must be the Music. Tylko muzyka". W sumie jurorzy razem zarabiają bagatela... 42 tysiące złotych. Najlepiej Adam Sztaba.