• Katarzyna Kwiatkowska
  Aktorka Katarzyna Kwiatkowska będzie jedną ze współprowadzących program polityczno-satyryczny „Szkło kontaktowe” na antenie TVN24.
 • "Szymon na żywo" to nowy program Szymona Majewskiego, który miał stać się hitem wiosennej ramówki stacji TVN. Tymczasem okazuje się, że zmieniona formuła i żarty prowadzącego na żywo nie przyciągają zbyt wielu widzów.
 • Michał Zieliński to aktor i parodysta, który w programie "Szymon Majewski Show" zasłyną z wcielania się w takie osobistości, jak Bronisław Komorowski czy Jarosław Kaczyński. Od niedawna możemy podziwiać go także w nowym serialu Dwójki "Aida". Czy wcielając się w role polityków, łatwo było przestawić się na postać nieudacznika?
 • Bartek Kasprzykowski
  Bartek Kasprzykowski w ostatnim czasie nie miał powodów do radości. Serial "Wszyscy kochają Romana", w którym zagrał główną rolę nie przypadł do gustu widzom, a plotkarska prasa zaczęła spekulować na temat rzekomego końca kariery aktora. Teraz jednak okazuje się, że Kasprzykowski na stałe dołączył do ekipy programu "Szymon Majewski Show" i jest szansa na to, że zawodowa zła passa w końcu go opuści.
 • Szymon Majewski miał już dość polskich gwiazd?
  Ciągle te same pytania, żarty i powtarzające się do znudzenia odpowiedzi zapraszanych gości. Jak nieoficjalnie dowiedział się "Fakt", Szymon Majewski miał już serdecznie dosyć rozmów z polskimi gwiazdami. I dlatego ze spokojem przyjął decyzję o zdjęciu z anteny jego programu "Szymon Majewski Show".
 • Katarzyna Kwiatkowska i Michał Zieliński w "Szymon Majewski Show"
  Katarzyna Kwiatkowska i Michał Zieliński, aktorzy, którzy ogromną popularność zdobyli dzięki programowi "Szymon Majewski Show", zagrają w nowym serialu Dwójki "Aida".
 • Szymon Majewski dostał ostatnią szansę
  Na tę wieść z piersi Szymona Majewskiego musiało wydobyć się głośne westchnienie ulgi. Jego zagrożony program zostaje na antenie TVN. Showmana czeka jednak jesienią bardzo ciężkie zadanie. To jego ostatnia szansa na poprawę oglądalności "Szymon Majewski show".
 • Kayah
  Uznana wokalistka nieczęsto gości w programach telewizyjnych. Tym razem się złamała. Być może dodatkową motywacją był fakt, że to program produkowany przez firmę Rinke Rooyensa.
 • Krzysztof Ibisz w "Szymon Majewski Show"
  Krzysztof Ibisz wpadnie dziś wieczorem do "Szymon Majewski Show". Specjalnie po to, by zmierzyć sobie "parcie na szkło". Oczywiście w kiloIbiszach.
 • Magda Welc i Michał Bajor w świątecznym duecie
  Młodziutka zwyciężczyni "Mam Talent" Magda Welc (11 l.) uwielbia piosenki Michała Bajora (53 l.). Dziewczynka nie spodziewała się jednak, że piosenkarz kiedykolwiek z nią zaśpiewa.