• Jan Pospieszalski, Arkadiusz Jakubik
  Arkadiusz Jakubik i jego zespół Dr Misio, zanim jeszcze tegoroczne Opole odwołano, zostali zablokowani przez TVP, za "nieemisyjny" teledysk do swojego utworu "Pismo". Zdaniem Jana Pospieszalskiego to dobra decyzja władz Telewizji Polskiej, bowiem piosenka jest "szyderą z sakramentu pokuty i miłości bożej".
 • Polscy kibice
  Niemal wszyscy będą oglądać. Niemal wszyscy stawiają, że wyjdziemy z grupy. Są tacy, którzy wierzą w złoto, są tacy którzy obstawiają klęskę. Znalazło się i stwierdzenie, że zajmiemy piąte miejsce...
 • Fatalna kreacja partnerki Szymona Wydry
  No i mamy na polskich salonach kolejną ofiarę mody. Partnerka Szymona Wydry, która raczej rzadko pojawia się na show-biznesowych imprezach, chciała zaistnieć tak bardzo, że na weekendowej gali Moda i Styl 2013 wystąpiła w czymś, co do złudzenia przypominało postrzępioną firankę... Zobaczcie.
 • Kasia Cerekwicka
  Wakacyjna moda to czas większego luzu. Dozwolone są zaskakujące zestawienia, bijące po oczach kolory, wzorzyste koszule, drapieżna panterka oraz, oczywiście, rockowy pazur. W takim duchu i stulu zaprezentowały się gwiazdy na konferencji prasowej promującej Bydgoszcz Hit Festiwal. Agnieszka Szulim zestawiła romantyczny tiul ze swobodnym T-shirtem, Kasia Cerekwicka biła po oczach radosnym różem; Candy Girl wybrała drapieżną i seksowną panterkę. Panowie zaprezentowali wzorzyste koszule lub rockowe skóry i tylko Magda Femme pozostała wierna stonowanej elegancji. Jak wypadły gwiazdy? Zobacz!