• T-shirty z napisami. STYLIZACJE
  T-shirt to nieodłączny element garderoby. W tym sezonie za sprawą nadruków stanie się jednak nie tylko podstawą stylizacji, ale przede wszystkim podkreśli Twój styl. Odważne hasła, żartobliwe słowa, cytaty – wyraź swoje myśli, poglądy i uczucia w ubraniu!
 • Koszulki z nadrukami. STYLIZACJE
  Biały t-shirt to nieodłączny i najbardziej uniwersalny element garderoby, ale w tym sezonie zamieniamy go na modny t-shirt z nadrukiem, który stanie się nie tylko centralnym elementem stylizacji, ale również podkreśli Twój indywidualizm. Odważne hasła, błyskotliwe riposty lub żartobliwe słowa. W tym sezonie dzięki koszulkom z napisami wyrazisz swoje myśli, poglądy lub uczucia.
 • T-shirt z przesłaniem. STYLIZACJE
  Pierwsze t-shirty z nadrukiem powstały już w latach 60., kiedy to londyńska marka Mr Freedom wypuściła na rynek koszulki z podobizną Myszki Mickey i Kaczora Donalda. Trend ten kontynuowała w późniejszym czasie sama Vivienne Westwood, jednak przekaz projektantki budził wiele kontrowersji. T-shirty z napisem „Sex” zapoczątkowały modę na punkowy styl i udowodniły, że biała, bawełniana koszulka może wywołać rewolucję w świecie mody i nie tylko. Podczas wiosenno-letnich pokazów t-shirty z wyznawaną ideą zaprezentowali na wybiegu m.in. Dior czy paryska marka Vetements. Według serwisu Pinterest odzież z nadrukiem to niezaprzeczalny „must have” na wiosnę/lato 2017. Wniosek? Ubrania „mówią” i są w tym sezonie wyrazem społecznych wyborów, ruchów feministycznych czy codziennych nastrojów.
 • Paweł Deląg
  Paweł Deląg postanowił zadać szyku na salonach i pokusił się o zakup popularnych t-shirtów Roberta Kupisza z nadrukiem orła. Niestety ich jakość, mocno rozczarowała aktora.
 • T-shirt
  Zakupy na nowojorskiej Madison Avenue zazwyczaj robią osoby o dość zasobnych portfelach. Jednak i one mogą przeżyć szok widząc cenę T-shirta ze skóry krokodyla. Kosztuje on 91 tys. 500 dolarów. Tyle, co przeciętnej klasy trzy samochody...
 • Pasażer wystraszył współpasażerów... koszulką
  Do kuriozalnej sytuacji doszło w samolocie linii Qantas. Pewien pasażer został poproszony o zmianę koszulki, ponieważ zawierała ona napis: "Nazywam się Inigo Montoya. Zabiłeś mojego ojca. Przygotuj się na śmierć". Napis to cytat z amerykańskiego filmu "Narzeczona dla księcia".
 • Polski rynek mody znajduje się zaledwie w powijakach, jednak rodzimi kreatorzy już wysoko cenią swoje projekty. Gosia Baczyńska stwierdziła ostatnio, że 350 zł. za T-shirt to zbyt niska cena.
 • Kwadwo Asamoah;Juventus Turyn;koszulka
  Odbyła się prezentacja strojów Juventusu Turyn na sezon 2012/2013. Nie obyło się bez kontrowersji związanych z odebraniem Bianconerim dwóch tytułów mistrzowskich za udział w aferze "Calciopoli".
 • Sportowy styl w modzie jest na topie
   Ze względu na Euro 2012 i igrzyska w Londynie, wielu spośród projektantów i marek odzieżowych postanowiło postawić na sportowy styl - w przeróżnych interpretacjach i inspiracjach. Wygodna sportowa elegancja, jak przekonuje stylista i specjalista ds. mody Marcin Brylski, to trend, którego nie trzeba się wstydzić - również poza boiskiem... Zobacz modne propozycje znanych marek w sportowym stylu!  
 • Najgorętsze trendy wiosny i lata
  Szalenie modne błękity i szafiry, kwieciste desenie w połączeniach bez ograniczeń, wciąż na topie duet czerni z bielą, zwiewne i asymetryczne sukienki, króciutkie szorty i kolorowo mieniące się dżinsy – oto najgorętsze wiosenne i letnie trendy. Wyliczamy je wszystkie na przykładzie nowego lookbooku marki Stradivarius. Zobaczcie, co nosić tej wiosny i lata!