• "Wszyscy, którzy będą się burzyć, że cena sprzętu wzrośnie, gdyby dopłacili 20 groszy do każdej piosenki nielegalnie ściągniętej z internetu w ciągu ostatnich pięciu lat, to w ten sposób opłaciliby ten podatek na przynajmniej 40 lat do przodu" - przyznaje w rozmowie z portalem dziennik.pl Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak, wokalista zespołu Big Cyc. Dlatego popiera pomysł wprowadzenia specjalnego podatku od nowych telewizorów, smartfonów, tabletów i laptopów.
 • Sejm
  Po 200 zł za sztukę - tyle kosztował tablet, który Kancelaria Sejmu kupiła posłom w Biedronce.  Mają być dla tych, którzy zapomną swoich urządzeń z domu.
 • iPad mini
  Informacje ze sklepu Apple'a pokazują, że użytkownicy iPada raczej nie wykorzystują swych tabletów do pracy. Najchętniej ściąganymi aplikacjami, zarówno darmowymi jak i płatnymi są gry. Oto programy, które biją rekordy popularności.
 • Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate
  Nie każdy musi mieć najnowszy model iPada, czy Lenovo TouchPad2. Są też tablety, które kosztują mniej niż tysiąc złotych. Trzeba się tylko liczyć z tym, że niska cena nie wzięła się z powietrza i sprzęt nie będzie ani tak dobrze wyglądał, ani tak dobrze działał jak droższe urządzenia.
 • Huawei Asacend Mate
  Phablet, czyli połączenie smartfonu z tabletem, stał się popularny po premierze Galaxy Note. Teraz każda firma chce mieć swoją wersję urządzenia. Do Polski trafia więc Huawei Ascend Mate z sześciocalowym ekranem.
 • Przeglądarka internetowa
  5 i 6 czerwca w warszawskich Złotych Tarasach odbyło się Forum IAB – coroczna konferencja dla marketerów ze świata nowych technologii. Hasło tegorocznego spotkania brzmiało następująco: skuteczne strategie komunikacji na czas kryzysu . Niemniej jednak tematyka poruszana w trakcie forum była bardzo różnorodna.
 • Mężczyzna z tabletem
  Czy Apple chce wypowiedzieć wojnę ultrabookom? Zdaniem plotek, które krążą po koreańskich mediach, firma planuje wprowadzić na rynek tablet o przekątnej ekranu dużo większej, niż w przypadku obecnego, flagowego produktu.
 • Portégé Z10t
  Toshiba chce ułatwić ludziom decyzję między tabletem a ultrabookiem. Dzięki odpinanej, odpornej na zalanie klawiaturze, możemy bez problemu zamienić laptopa w bardziej mobilny sprzęt.
 • Portégé Z10t
  Toshiba chce ułatwić ludziom decyzję między tabletem a ultrabookiem. Dzięki odpinanej, odpornej na zalanie klawiaturze, możemy bez problemu zamienić laptopa w bardziej mobilny sprzęt.
 • Asus ViVo Tab Smart
  Tablety? to tylko urządzenia do zabawy? Czy też jeśli na przenośnym urządzeniu zainstalujemy Windows 8, to zyskamy sprzęt, który przyda się także do pracy? Zobaczmy, co wyszło z takiego połączenia Asusowi.