• Amerykanin Greg Hancock (kask czerwony), Szwed Fredrik Lindgren (niebieski) oraz Polacy Bartosz Zmarzlik (biały) i Maciej Janowski (żółłty)
  Tai Woffinden wywalczył mistrzostwo świata w jeździe na żużlu. Brytyjczyk triumfował w turnieju Grand Prix w Toruniu, ostatnich zawodach cyklu, ale tytuł zapewnił sobie już po półfinale. Srebrny medal zdobył Bartosz Zmarzlik, a brązowy Szwed Fredrik Lindgren.
 • Tai Woffinden
  Tai Woffinden wygrał żużlową Grand Prix w Teterowie, dziewiątą, przedostatnią eliminację mistrzostw świata. Bartosz Zmarzlik zajął trzecie miejsce i do prowadzącego Brytyjczyka traci 10 punktów. Drugi był Australijczyk Jason Doyle, a czwarty Amerykanin Greg Hancock.
 • Nicki Pedersen i Tai Woffinden
  Duńczyk Nicki Pedersen wygrał żużlową Grand Prix Skandynawii. Drugie miejsce w finale zajął Słoweniec Matej Zagar, a trzecie Szwed Fredrik Lindgren. Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek i Maciej Janowski swoje występy w Malilli zakończyli na półfinałach.
 • Tai Woffinden
  Brytyjczyk Tai Woffinden wygrał w Horsens Grand Prix Danii, trzecią eliminację żużlowych mistrzostw świata, i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Najlepszy z Polaków Bartosz Zmarzlik zajął siódme miejsce.
 • Tai Woofinden (C), Patryk Dudek (L) i Jason Doyle (P) na podium Grand Prix Polski na żużlu w Gorzowie Wielkopolskim
  Brytyjczyk Tai Woffinden wygrał w Gorzowie Wlkp. żużlową Grand Prix Polski, ósmą eliminację mistrzostw świata. Na drugim stopniu podium stanął Patryk Dudek. Trzeci był Australijczyk Jason Doyle, nowy lider cyklu, a czwarte miejsce zajął Bartosz Zmarzlik.
 • Tai Woffinden
  Brytyjczyk Tai Woffinden wygrał Grand Prix Polski w Warszawie, drugą eliminację mistrzostw świata w jeździe na żużlu. Do półfinałów na PGE Narodowym zakwalifikowali się Maciej Janowski i Bartosz Zmarzlik.
 • Brytyjczyk Tai Woffinden (kask niebieski) i Polak Piotr Pawlicki (żółty) w jednym z biegów podczas żużlowego Grand Prix w Toruniu
  Tai Woffinden zapewnił sobie tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu. W jedenastej rundzie Grand Prix rozegranej w Toruniu Brytyjczyk nie wszedł do półfinału, ale do mistrzostwa wystarczyło mu potknięcie Grega Hancocka.
 • Tai Woffinden
  Brytyjczyk Tai Woffinden wygrał Grand Prix Szwecji - dziewiątą rundę indywidualnych mistrzostw świata na żużlu. W finałowym biegu Woffinden wyprzedził Amerykanina Grega Hancocka i Duńczyka Nielsa Kristiana Iversena.
 • Tai Woffinden
  Nicki Pedersen wygrał żużlowe Grand Prix Szwecji, szóstą rundę indywidualnych mistrzostw świata. W finale zawodów rozgrywanych na torze w Malillii Duńczyk wyprzedził Brytyjczyka Taia Woffindena i Szweda Antonio Lindbaecka. Czwarty był Słoweniec Matej Zagar.
 • Krzysztof Kasprzak
  Krzysztof Kasprzak zajął trzecie miejsce w GP Danii w Vojens, dziesiątej rundzie żużlowej Grand Prix. Zwyciężył Szwed Andreas Jonsson, wyprzedzając startującego z dziką kartą Duńczyka Petera Kildemanda.