• Michelle Williams i Luke Kirby w filmie "Take This Waltz"
    "Take This Waltz" to słodko-gorzka opowieść o miłości i małżeństwie. W głównych rolach wystąpili Michelle Williams, Seth Rogen i Luke Kirby, a film wyreżyserowała Sarah Polley. – Kiedy film nas wzrusza, nigdy nie jest to związane jednoznacznie ze smutkiem, ale raczej oscyluje między momentami radości a trudnymi emocjami. Mam nadzieję że widzowie tak podłapią te lżejsze momenty, że będą mieli odwagę także odnaleźć siebie w bohaterach – mówi.
  • "Uprowadzona 2"
    W kinach aż osiem premier, zgodnie z hasłem "dla każdego coś miłego". Dla dzieciaków – nowego przygody sympatycznego żółwia. Dla fanów strasznych filmów – głośny horror "Kronika opętania". Zwolenników sensacji zainteresuje druga odsłona "Uprowadzonej" oraz "Szybki cash", zaś miłośników produkcji ambitniejszych – dramat "Gra" i dokument "Marina Abramović: artystka obecna". Wreszcie fanów Allena przyciągnie pewnie francuska kopia mistrza, czyli komedia "Paryż – Manhattan". Co więc warto zobaczyć? Podpowiadamy...
  • "Take This Waltz" – Michelle Williams w miłosnym trójkącie
    Sarah Polley już po raz drugi w karierze ujawnia niepospolity talent reżyserski. "Take This Waltz" z gracją balansuje na krawędzi rutyny i szaleństwa, poczucia bezpieczeństwa i skłonności do ryzyka.