• Hanna Lis
  Dziennikarka na antenie Polsat Cafe pojawi się w marcu. To właśnie wtedy ruszy emisja jej nowego talk-show "Hanna Lis i on".
 • Łukasz Jakóbiak ze swoim YouTube'owym show w kawalerce w ciągu kilku miesięcy zawojował show-biznes. Na jego składanym krzesełku siadają gwiazdy z pierwszych stron gazet. Dzięki "20m2" Jakóbiak zyskał status celebryty, dostał Wiktora i  sam zaczął bywać na czerwonym dywanie. W rozmowie z dziennik.pl Jakóbiak opowiada o tym, jak zaczynał karierę króla internetu i jaką rolę odegrała w tym agencja PR.
 • Program Kuby Wojewódzkiego ma już 10 lat i choć jego widownia maleje, to popularność jaką się cieszy, wystarcza na zapewnianie stacji TVN pozycji lidera w rynku telewizyjnym.
 • "Studio TTV" to talk-show prowadzone przez Monikę Richardson i Romana Czejarka. Program dotychczas był emitowany w soboty i niedziele, jednak z powodu niskiej oglądalności, podjęto decyzję o zmniejszeniu liczby audycji. W konsekwencji z produkcją pożegnało się kilku pracowników.
 • "Rozmowy w toku", pomimo 12 lat obecności na antenie, wciąż cieszą się dużą popularnością. Program Ewy Drzyzgi ogląda codziennie średnio 1,2 mln widzów.
 • Ilona Felicjańska to była modelka, która ma na swoim koncie doświadczenia związane z pracą w telewizji. Przez 5 lat była prezenterką polsatowskiego programu "Na każdy temat". Dopiero teraz modelka zdradza nieprzyjemne kulisy rozstania z telewizyjnym talk-show.
 • Losy programu "Raz lepiej, raz gorzej", który Monika Richardson prowadzi na antenie stacji TTV wciąż są niepewne. Jak dowiedział się Fakt, dziennikarka postanowiła zatem wziąć sprawy w swoje ręce i opracowała projekt nowego talk-show. Pomysł nowego programu spodobał się ponoć szefom stacji i jesienią prawdopodobnie zadebiutuje na antenie.
 • Kuba Wojewódzki prowadzi swój autorski talk-show na antenie TVN już od 6 lat. Zarówno sam gospodarz, jak i jego program wzbudzają wiele kontrowersji, niezmiennie jednak przyciągają przed ekrany coraz większą publiczność.
 • Oprah Winfrey
  Najnowszy projekt królowej amerykańskiej telewizji boryka się z problemami finansowymi. Sieć telewizyjna Oprah Winfrey przynosi ogromne straty i analitycy rynku mediów w Stanach Zjednoczonych zaczynają wątpić, czy OWN (Oprah Winfrey Network) przetrwa kolejny rok.
 • Anja Rubik
  Autorski program Anji Rubik, w którym top modelka miała rozmawiać z zagranicznymi gwiazdami show biznesu może w ogóle nie doczekać się realizacji. Jak informuje Fakt, żadna z polskich stacji nie chce wyłożyć funduszy na realizację tego projektu. Czy modelce uda się spełnić marzenie o własnym talk-show?