• Tamara Arciuch
  Tamara Arciuch ma na swoim koncie wiele ról serialowych, dotychczas jednak, nie powierzono jej roli pierwszoplanowej. W końcu jednak producenci dostrzegli potencjał aktorki i postanowili zrobić z niej gwiazdę nowego serialu.
 • Joanna Koroniewska - zdjęcie z kampanii Fundacja Centrum Praw Kobiet
  Zdjęcie zmasakrowanej twarzy Joanny Koroniewskiej, pojawiło się na jej oficjalnym, facebookowym profilu. Uspokajamy jednak wszystkich fanów aktorki, nie padła ona ofiarą przemocy domowej, a wzięła udział w kampanii społecznej Fundacji Centrum Praw Kobiet, mającej na celu zachęcanie Polaków do reagowania na takie sytuacje.
 • Joanna Koroniewska; Tamara Arciuch
  Hasło szóstej edycji kampanii Piękna bo Zdrowa pozostaje jeszcze tajemnicą, ale możemy już zdradzić, które znane Polki zostały ambasadorkami tegorocznej akcji. Oto piękne panie za kulisami kampanii. Zobaczcie, jak wyglądają, zanim są gotowe do zdjęć.
 • Bartłomiej Kasprzykowski
  Ktoś Ci nie pasuje? Ktoś zalazł za skórę? Udajesz się z tym do portalu, szmatławca i kłamiesz, donosisz. Zaboli, to pewne, a przy okazji możesz się podpromować, bo oto ten ktoś stoi na tle twojego logo - m.in. tymi słowami Bartek Kasprzykowski podsumował na Facebooku "uśmiercenie" Anny Przybylskiej przez tabloid.
 • Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
  Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch zakończyli współpracę z teatrem MY. Aktorska para dementuje jednak plotki, jakoby powodem rozstania były ich ciągłe kłótnie podczas prób.
 • Ta miłość narodziła się na planie serialu
  Nie od dziś wiadomo, że aktorzy potrafią tak bardzo zatracić się w swojej roli, że trudno im odróżnić fikcję od rzeczywistości. Zdarza się, że gdy światła kamer gasną, odgrywane zgodnie ze scenariuszem emocje przeradzają się w prawdziwe uczucie. Oto przykłady związków, które narodziły się na serialowych planach.
 • Serialowe czarne charaktery
  Są piękne i seksowne, ale też bardzo niebezpieczne. Bezwzględne egoistki, po trupach dążące do celu, z premedytacją wykorzystują swój seksapil, by dostać to, na czym im zależy. Oto obdarzone oszałamiającą urodą i nieodpartym wdziękiem, serialowe czarne charaktery.
 • Tamara Arciuch
  Po odejściu Hanki Mostowiak, zarówno w sercach widzów, jak i w obsadzie serialu powstała pustka, którą scenarzyści muszą jak najszybciej zapełnić. Okazuje się jednak, że nie wszystkie aktorki pałają chęcią wskoczenia na miejsce jednej z głównych bohaterek telenoweli. Tamara Arciuch na przykład, boi się, że jako aktorka zostałaby przez to zaszufladkowana.
 • Wielki Mecz Politycy kontra Gwiazdy TVN 2011 - gwiazdy w roli cheerleaderek.
  Wielki Mecz Politycy kontra Gwiazdy TVN, który odbył się w miniony weekend w Warszawie, pozwolił nam utwierdzić się w przekonaniu, że za każdym sukcesem mężczyzn stoją kobiety...! Jesteśmy przekonani, że o zwycięstwie gwiazdorów TVN-u na boisku w dużym stopniu zadecydował doping wspaniałych cheerleaderek, w rolę których wcieliły się ich telewizyjne koleżanki! Politycy nie pomyśleli o takim wsparciu i ponieśli klęskę! Cóż: w kobietach siła! Szczególnie w tak pięknych jak te, które naciągnęły wczoraj na siebie seksowne czarno-różowe stroje i gorąco zagrzewały kolegów do walki! Zobaczcie sami!
 • Tamara i Bartek
  Ciepłe dni nadchodzą z zawrotną prędkością, więc wielu z nas musi zrobić rachunek sumienia po zimie. Wejście na wagę bywa trudne... No, chyba, że z dodatkowymi kilogramami jest komuś do twarzy.