• Grzegorz Łapanowski
  Popularny kucharz i dziennikarz kulinarny, Grzegorz Łapanowski jest załamany tym, jak wyglądają nadmorskie kurorty w Polsce. "Kiedy nam się to wymknęło? Cośmy przeoczyli?" - pyta zatroskany o estetykę popularnych miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem.
 • Sklep odzieżowy
  W programach radiowych, prasowych tekstach i wywiadach, z którymi od czasu do czasu przychodzi mi się zapoznać, pojawia się interesujący wątek związany z problemem ewentualnych regulacji rynku kapitalistycznego. Ostatnio dzieje się tak często w związku z inwazją Ubera i reprezentowanego przez niego „modelu biznesowego”, jak to określają niektórzy ekonomiści. Oto, gdy tylko w dyskusji pojawia się głos, z reguły nieśmiały, nawołujący do tego, by jednak poddać tego typu aktywność pewnym regulacjom, które mogłyby spowodować, że szanse różnych podmiotów na rynku zostałyby wyrównane (taksówkarze stoją dziś na z góry przegranych pozycjach), natychmiast pojawia się kontrgłos, że przecież dzięki Uberowi i tego typu „modelom biznesowym” konsument dostaje pewne usługi taniej. Jeśli ktoś domaga się regulacji, to chce, aby było drożej. I w ten prosty sposób zamyka się usta wszelkim krytykom uberyzacji gospodarki. Zbyt pospiesznie i niemądrze.
 • Doda
  Obserwując medialne poczynania Dody, trudno oprzeć się wrażeniu, że więcej uwagi piosenkarka poświęca swoim strojom, niż muzyce. Niestety jej wysiłki nie przez wszystkich są docenione. Dorota Wróblewska uważa, że styl Dody jest równie wulgarny i tandetny, jak jej twórczość.
 • Agnieszka Włodarczyk i Katarzyna Skryznecka w "Tańcu z gwiazdami"
  Dziś uchodzą za ikony stylu i elegancji, jednak w przeszłości nie zawsze wiedziały, jak dobrze się ubrać. Oto kilka zdjęć sprzed lat, o których polskie gwiazdy wolałyby zapomnieć.