Natalia Siwiec chce wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"
28 marca 2013W mediach coraz częściej pojawiają się głosy, że program "Taniec z gwiazdami" może powrócić na antenę TVN. Jeśli stacja podejmie decyzję o wznowieniu produkcji, jedną gwiazdę ma już do dyspozycji. Chęć udziału w tanecznym show wyraziła bowiem Natalia Siwiec.