Połamana Górniak zatańczy w gorsecie?
06 listopada 2010Edyta Górniak, mimo poważnej kontuzji, nie zrezygnowała z udziału w
"Tańcu z gwiazdami". Piosenkarka ćwiczy w specjalnym gorsecie, który
zabezpiecza ją przed dalszymi komplikacjami. Zaciska zęby i trenuje.