• Pojemniki na śmieci
  Na stołecznej Białołęce i Targówku przed posesjami zalegają worki ze śmieciami. Miasto tłumaczy – w odpowiedzi przekazanej PAP w piątek - że realizacja zadania polegającego na odbiorze nieczystości okazała się "zadaniem skomplikowanym logistycznie".
 • Otwarcie metra
  W niedzielę pociągi II linii metra zaczęły kursować nowym odcinkiem wybudowanym na Pradze-Północ i Targówku. W tym dniu przejazdy linią M2 są bezpłatne.
 • Policjant
  39-latek, który na warszawskim Targówku uciekał przed policjantami skradzioną hondą i próbował przejechać funkcjonariusza, został zatrzymany po pościgu - poinformowała w czwartek Komenda Rejonowa Policji z warszawskiej Pragi Północ. Policjanci strzelali do uciekającego samochodu.
 • "Rozgubieni" reż. Alicja Borkowska fot. Tomasz Gromadka
  27 lipca Strefa WolnoSłowa zaprasza widzów do wzięcia udziału w interaktywnym spektaklu "Rozgubieni", w czasie którego aktorzy wraz z publicznością przemierzą okolice Skweru Wiecha w poszukiwaniu trzech zagubionych postaci.
 • Wyrusz w teatralną podróż z migrantami i uchodźcami po niewidzialnych miastach na warszawskim Bródnie. Już 18 sierpnia w ramach projektu Azyl Warszawa odbędzie się premiera spektaklu Przywiozę tu swoje podwórko. W przedstawieniu, odbywającym się w przestrzeni miejskiej, zagrają Polacy, migranci i uchodźcy żyjący w Polsce – uczestnicy wielokulturowych warsztatów teatralnych fundacji Strefa WolnoSłowa.
 • Płonie kościół w Warszawie
  Zakończyła się akcja związana z gaszeniem pożaru kościoła przy ul. Tykocińskiej na warszawskim Targówku. Trwa rozbiórka uszkodzonego dachu świątyni. Policja ustala przyczyny pożaru.