• Uzbekistan
  Uzbekistan - nieodkryty dla masowej turystki kraj z baśni tysiąca i jednej nocy. Centrum dawnego imperium dziś zaskakuje magicznym spokojem. Niezwykle piękne, tradycyjne meczety i pałace, dzika chociaż nieco melancholijna przyroda sprawiają, że jest to jeden z najpiękniejszych krajów regionu.
 • Urszula Radwańska
  Urszula Radwańska nie awansowała do półfinału turnieju tenisowego w Taszkencie (pula naród 250 tysięcy dolarów). Polka, zajmująca 205. miejsce w rankingu WTA, w ćwierćfinale przegrała z Serbką Bojaną Jovanovski 6:4, 4:6, 3:6.
 • Urszula Radwańska odpadła w półfinale turnieju WTA Tour na twardych kortach w Taszkencie (z pulą nagród 220 tys. dol.). Polska tenisistka, rozstawiona z numerem drugim, przegrała w piątek nieoczekiwanie z Rumunką Iriną-Camelią Begu 3:6, 3:6.
 • Urszula Radwańska
  Urszula Radwańska wygrała z Rosjanką Aleksandrą Panową 5:7, 6:2, 7:6 (7-3) i awansowała do półfinału turnieju WTA Tour na twardych kortach w Taszkencie (z pulą nagród 220 tys. dol.). Polska tenisistka jest rozstawiona w imprezie z numerem drugim.
 • Urszula Radwańska
  Urszula Radwańska awansowała w środę do ćwierćfinału turnieju WTA Tour na twardych kortach w Taszkencie (z pulą nagród 220 tys. dol.). 21-letni tenisistka, rozstawiona z numerem drugim, pokonała w drugiej rundzie Rosjankę Witalię Diaczenko 6:2, 6:2.