• Emilian Kamiński, fot. Darek Golik
  Teatr, także mój teatr, jest dla mnie świątynią. Ja się nigdy nie nazwę kapłanem, jestem na to za mikry, za mały, za głupi. Ja tu jestem tylko cieciem, dozorcą w wielkiej świątyni, jaką jest dla mnie teatr - mówi w rozmowie z Robertem Mazurkiem, Emilian Kamiński, aktor i reżyser teatralny, wokalista, pisarz. Założyciel Fundacji Atut i Teatru Kamienica.
 • Bohdan Smoleń
  Wieczorem w Teatrze Kamienica w Warszawie odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Bohdana Smolenia. Artysta kabaretowy potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Przeszedł trzy udary, nie mówi i jest w ciężkim stanie.
 • Teatr Kamienica gra w wakacje
  Emilian Kamiński zaprasza widzów do Kamienicy na spektakle również w wakacje.
 • Artur Barciś, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Barbara Kudrej-Szatan i Mateusz Banasiuk
  Artur Barciś i Małgorzata Ostrowska-Królikowska spotykają się razem na scenie w sztuce Teatru Gudejko "Old Love", która gości obecnie w Teatrze Kamienica. Spektakl z humorem podejmuje zagadnienie tego, czy ludzie w podeszłym wieku powinni myśleć o miłości, zwłaszcza miłości fizycznej.
 • Warszawa z 1939 roku. Niezwykła makieta pokazana przez Teatr Kamienica
  Teatr Kamienica Emiliana Kamińskiego pochwalił się niezwykłą makietą. Przedstawia ona centrum przedwojennej Warszawy, ulice i budynki, które w 1939 roku były ozdobą Śródmieścia. Jest nawet nieistniejący już Pałac Saski. Teraz każdy może się przekonać, co straciliśmy przez II wojnę światową. Makieta ma 21 metrów kwadratowych, obejmuje obszar od Ogrodu Saskiego po Dworzec Główny.
 • Jan Kondrak
  7 lipca w Teatrze Kamienica wystąpi autor, kompozytor i wykonawca piosenek rodem z Kresów – Jan Kondrak. Recital pt. "Sztukmistrz śpiewa" rozpocznie się o godzinie 19:00 w Piwnicy Warsza.
 • Już w najbliższą sobotę, 11 maja 2013 roku o godzinie 19:00 w warszawskim Teatrze Kamienica będzie można zobaczyć spektakl "Honeymoon" w reżyserii Jacka Papisa, z Natalią Lesz w roli Lindy. W sztuce, która wraca na deski Teatru Kamienica, występują również Aleksandra Mikołajczyk jako Christine oraz Katarzyna Pakosińska, która wcieli się w postać Barbary.