• Anita Werner odbiera Telekamerę
  W poniedziałek wieczorem odbyła się 21. gala wręczenia Telekamer, najważniejszych nagród telewizyjnych w Polsce. Jak tym razem głosowali czytelnicy "Tele Tygodnia"? Oto pełna lista zwycięzców.
 • Danuta Dunin-Holecka
  Poznaliśmy dziś nominacje nie tylko do Złotych Globów. Wśród ogłoszonych właśnie pretendentów do nagród 21. edycji plebiscytu Telekamery „Tele Tygodnia” znaleźli się m.in. Magda Gessler, Danuta Holecka, Filip Chajzer, Anita Werner i Michał Szpak.
 • Jarosław Kuźniar, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk na Telekamerach
  "Telekamery" to najpopularniejsze nagrody telewizyjne, przyznawane polskim twórcom przez czytelników magazynu "Tele Tydzień". Wczoraj wieczorem statuetki zostały wręczone po raz 18. Poznaj tegorocznych laureatów.
 • Wczoraj wieczorem odbyła się uroczysta gala wręczenie Telekamer "Tele Tygodnia". To już 16. edycja plebiscytu, w którym widzowie przyznają nagrody twórcom i gwiazdom telewizyjnym. W tym roku, największą liczbę statuetek otrzymała Telewizja Polska.
 • Już 11 marca poznamy laureatów Telekamer 2013. Statuetki "Tele Tygodnia" zostaną przyznane po raz 16., a gala ich wręczenia będzie połączona z obchodami 20-lecia magazynu. Kto z nominowanych zbierze najwięcej głosów telewidzów?
 • Magazyn "Tele Tydzień" jak co roku opublikował listę aktorów, dziennikarzy, produkcji i kanałów telewizyjnych oraz medialnych osobowości, nominowanych do Telekamer 2013 roku. W tym roku statuetki zostaną przyznane w 17 kategoriach .
 • Telekamery Tele Tygodnia
  Już po raz 15 magazyn Tele Tydzień ogłosił zdobywców Telekamer. Tegoroczne przyznanie nagród dla najlepszych programów, seriali i twórców telewizyjnych minionego roku odbyło się bez uroczystej gali, laureatów ogłoszono jedynie na łamach pisma.