Nowy sposób na recykling komórek. Odzyskują złoto
30 marca 2012 Naukowcy chińscy opracowali metodę recyklingu telefonów komórkowych, dzięki której ze 100 milionów aparatów wyrzucanych rocznie w Chinach można uzyskać 1500 kg złota, 30 ton srebra i 1000 ton miedzi.