Wezwała policję, bo nie umiała włączyć telewizora
08 października 2020Mieszkanka Kopanicy (Wielkopolskie) dzwoniąc pod numer alarmowy zgłosiła kradzież telewizora, w rozmowie z dyspozytorem płakała i wspominała o problemach z sercem. Jak się okazało, kobieta była pijana i zażądała od policjantów uruchomienia telewizora, bo sama nie potrafiła tego zrobić.