Radwańska: Jestem wkurzona! Polka za porażkę obwinia organizatorów French Open
31 maja 2016 Agnieszka Radwańska skrytykowała organizatorów wielkoszlemowego turnieju French Open za to, że dopuścili do rozgrywania spotkań na bardzo mokrych kortach. „Nie powinno się grać w takim deszczu” – zaznaczyła polska tenisistka po porażce w 1/8 finału.