French Open: Agnieszka Radwańska awansowała do 3. rundy
25 maja 2016 Rozstawiona z "dwójką" Agnieszka Radwańska wygrała z francuską tenisistką Caroline Garcią 6:2, 6:4 w drugiej rundzie wielkoszlemowego turnieju French Open na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa w Paryżu. Jej kolejną rywalką będzie Czeszka Barbora Strycova (nr 30).